ady pierzi din vedere principalul topicului...si eu sunt de acord cu delight k aici pe forum sunt cativa care pot face coade...dar a face este o realizare pe cand a folosi e lame.cinva foloseste coade fie din curiozotate(prima data) fie k n'are nici o tangenta cu Cs'ul si mai bine se duce in fatza blocului sa bata mingea decat sa incurce un sv intreg sau sa'i enerveze pe ceilalti jucatori :x :x :nono: :nono:
03.05.2007
11.5KB
:nod: :hi:
09.03.2007
15.1KB
Vreau sa bulesc si eu un site de piczo...Spuneti'mi si mie niste pasi...Sau poate dau la unu dintre vou sa se "ocupe" de el...:zzz:
14.01.2007
18KB
Eu cred ca ideea mea e mai eficienta cu un jok da dak el doreste ideea ta nu ma supar:) ;)
27.04.2007
11.7KB
DE asta ce ziceti? Azi am facuto, e prima mea ralizare in photoshop :rusine:!
21.01.2007
25.4KB
da nu vrei multe AlexXxUS .. si eu as vrea un prg care sa ... hmm .. ma abtin .. cum pwla mea sa inchida Pc-urile din Lan ..pfuailei ... bine ca nu vrei un prg care sa inchida orice calc la care ai ipu' :rotfl:
14.09.2006
35.9KB
pai ziua de nastere o afli daca tipul are cont pe hi5.cauti dupa email si iti zice acolo data de nastere. :hi:
19.05.2007
3.3KB
:zzz:
28.10.2006
19.7KB
ba al3cs fi atent cum se face:
descarci un nuke de pe siteul lor ,il dezarhivezi intri in folderul html selectezi tot de aoclo in afara de config.php le urci pe un ftp :) dupa care editezi config.php si pune numele de la baza de date parola etc.. dupa care il urci si pe ala si intri la phpmyadmin si urci baza de date care se afla in folderul SQL din nuke` dupa care intri rpd rpd rpd da siteului tau .com/admin.php si iti faic rpd un cont de admin.. zic rpd ca poate e cineva mai rapid si intra el si face =)) noah.. simplu :):finger: si uitate si tu mai bine :uimit: ca este aoclo reademe numa ca daca nu sti engleza.. e asta poveste:finger:
12.11.2006
6KB
mda ... nu pot face nimik in Photoshop pentru ca imi da eroarea asta
nu numai la brushuri ... cateodata da eroarea si cand vreau sa vad document nou :(
help :(
Am rezolvat problema ... :hi: ... era din cauza la memorie ... se puneau tempurile pe C: si nu prea mai aveam dekt 2GB liberi si nah ... oricum ms all :hi:
20.07.2007
10.7KB
Tutorial By TheSpike (Contact Me Biatch :)) radu_rdu@yahoo.com)
pentru a creea un servar pro rat cryptat trebuie sa urmezi pasi:
-intri in pro ratz 1,9
-alegi optziunea creeate
-dai clik pe creeate pro rat server
-la ip-dns pui ip tau
-la mail notification adresa ta de e-mail
-la CGI notification adresa site-ului tau daca ai daca nu nu
-apoi dai la general seting
-la server port pui portul la care o sa trebiasca sa te conectezi
-la server password pui parola servarului care o sa itzi o ceara cand o sa te conectezi
-la victim name pui numele victimei daca nu shti numele lasa asa "victim"
-la giv a fack error messaje bifezi doar daca vrei ca atunci cand victima porneste servarul sa ii apara un mesaji pt sa schimbi mesajul alegi configuratie
-kill AV lasal bifat pt ca ii opreste AV atunci cand porneste servarul
-la disable windows xp bifezi pt ai dezactiva firewall-ul
-la dont send lan notification from 192.168.*.*.*. or 10.*.*.*. daca vrei sa te potzi conecta prin LAN sau nu daca vrei lasal ne bifatt!!
-la invisibiliti bifeazale pe toate "recomand"
-acum la bind server daca vretzi sa pacalitzi victima oferindui o melodie sau ori ce care sa contzina si servarul de pro rat bifeaza Bind server with a file ->select file si selectezi fila pe care vrei sa o bindezi " orbesti"
-la server extensions alegi extensia servarului
-la server icon alegi ce iconitza vrei sa aiva servarul
ultimul pas este sa dai un clik stanga pe create server si gata ai creeat un servar pro rat 1.9
Deci dak nu e destul de clar Tutorialu(Ma impusc ) :rusine: Oriqm Pt nelamuriri ... Contact me Biatch :rotfl: radu_rdu@yahoo.com :rotfl:
22.07.2007
3.5KB
caut un program yahoo prin care poti sa vezi pe cei care sunt pe invizbil sau cei care ti-au dat ignore =D :D
10.04.2007
48.2KB
altu???bai frate,dar pt ce iti tre sa spargi un id de mess?sa verifici iubita sau sa te razbuni pe vreunu?
de fapt vreau sa aflu care ii parola lu profu meu de info care mi dir plzzzzz ziceti mi
28.09.2006
36.4KB
scuze pt dublu post dar nu merge sa modific si sa uplodez !
21.03.2007
12.1KB
Sonic Darts SEGA
Description:
The Darts game has finally arrived to your phone!! There are 3 modes such as Count Up for beginners, 01Game 301 for Intermediates, and 01Game 501 for experts. You can set more detailed rules like single out and double out! In this game, you can also pay with your friends by using the same handset alternately so now you can play the darts anywhere with your buddies.
Compatibility List:
Nokia2610 Nokia2626 Nokia2650 Nokia3100 Nokia3120 Nokia3200 Nokia3300 Nokia5100 Nokia5110 Nokia5140 Nokia6100 Nokia6200 Nokia6220 Nokia6610 Nokia6610i Nokia6650 Nokia6800 Nokia6820 Nokia7200 Nokia7210 Nokia7250 Nokia7250i Nokia8910i MOT-E398 MOT-E770 MOT-K1 MOT-L7i MOT-V3 MOT-V360 MOT-V3i MOT-V6 MOT-V8 MOT-W510 MOT-Z3 SAMSUNG-SGH-Z560 SEK750i SonyEricssonK550i SonyEricssonK600i SonyEricssonK608i SonyEricssonK610i SonyEricssonK700i SonyEricssonW550i SonyEricssonW700i SonyEricssonW710i SonyEricssonW800i SonyEricssonZ550i SonyEricssonZ710i SonyEricssonZ800 Nokia3230 Nokia3250 Nokia6260 Nokia6600 Nokia6620 Nokia6630 Nokia6670 Nokia6680 Nokia6681 Nokia7610 NokiaN91-2 NokiaN70-1 Nokia3650 Nokia3650 Nokia3660 Nokia7650 NokiaN-GageQD Smartphone
06.03.2007
77.9KB
PS 7 am folosit si eu un timp da mam dat pe CS 2 ca na ..cica are secrete mai multe :-)
05.09.2006
35.9KB
:rolleyes::rolleyes: nimic interesant :zzz:
24.08.2006
2.5KB
LA MULTI ANI !!!! POATE VI SA MA IEI CU MASINA DE LA SCOALA :rotfl: :D
16.07.2007
32.9KB
skuzatzi triplu post :zzz:
15.07.2007
26.4KB
postez aici asa ...cam aiurea ca sa pot lua si eu poza asta de mi`am facut`o :) sa pun la forumu nou deskis ...ca na` ...sa fiu si eu pe noul forum
18.12.2007
3KB
Avastul meu cu update la zi i-mi afiseaza urmatoarele atacuri exploit,atasez foto va rog ce ar trebui sa fac sa evit orice problema neplacuta,ce ar trebui sa fac?
25.01.2007
24.4KB
:x doamne cat de tare ma enerveaza codatii :x :x :x mai ales aia care joaka prost si cu coade :x
ps: eu nu mai joc cu coade de la 12 ani cand mi'am pus si eu odata sa vad ce's alea
02.05.2007
11.5KB
Sal all:hi:
Eu m-is Remus, si desi sunt mai "in varsta" (am 24 de ani) sunt dornic sa invat cat mai multe de la voi si sa va impartasesc ce am invatat eu pana la aceasta varsta.
And may the Hack be with us!
05.08.2006
39.5KB
cat se blocheaza un id dak bagi parola gresit?ptr k cineva mia blokt id cu 586 si imi apare sa bag id parola si cuv alea kre le cere ptr siguranta...uitati un print..mai am sanse sa imi recapat id?k imi placea=D
15.10.2006
41.3KB
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: se poarta " invata " asta :)))))))) spus si pe un ton asa ... scurt si la obiect :))) ca in armata CULCAT :)
10.09.2006
35.9KB
Name: Alex
Nick: MyCromX
Gender: Male
Age: 16
City: Constanta
Sunt nou pe aici .... acuma ca am luat vacanta vreau sa ma ocup nhumai de acest lucru HACKING
:razz: dar vreau sa ma ajute si pe mine cineva care stie sa faca bn acest lucru HACKING ...vreau ca cineva sa ma indrume si pe mine sa sthiu si eu ce sa invat .... din ce am vazut eu eu pe aici trebuie sa invat limbajul programelor .... as fi recunoscator .... daca e lasati un ID de mess si va caut eu :D ..... RESPECT HACKING ..... salutare :D
14.06.2007
48.7KB
Agile Messenger v3.20
link:
06.03.2007
10.7KB
Buna all!Care ma ajuta sa sparg un hit5.sau ma invata!Ramin dator.
Vreu sa devin heker.si :zzz: Care ma ajuta are 1 bere :zzz:
16.07.2007
3.4KB
deci asa trebuie sa apara?
10.03.2007
94.7KB
:zzz:
18.11.2006
3.3KB
Ceao Lume.....As vrea si eu sa invat cate ceva sa nu iasi mai bata alti joc de userele mele.....nici eu nu stiu nimica si as vrea sa invat cat de cat.....sa fac si eu ceva va salut si va rog daca se poate sa a invatati....ms bye
23.11.2006
8.6KB
nici la mine nu mere sa ma inrg
30.11.2006
3.7KB
Salut ...nu prea am inteless treaba cu yahoo scam .......need some help please!! asta e id meu ...... bogdan_mp3 accept orice ajutor :D
07.12.2006
21.4KB
sal as vrea si eu un program u care sa creez un site k dinamica .3D sau ceva de genu care ma ajuta si pe mien pls ???
03.12.2006
40.3KB
o creatie abstracta
;)
28.07.2007
19KB
daca aveti ceva sami spuneti adresa mea este grove_str_fam@yahoo.com Ms pt intelegere
12.03.2007
3KB
Poate ca daca va arat ceva ... ziceti ca e trucat in photoshop :) ! Dar este postat pe un forum mare de "webmastering -> Working in Adult industry " si anume "extremebullshit"!
O sa va arat o poza... dar o sa va dau si topicul de pe acel mare forum... pare incredibil! Dar e adevarat :wink2:, lucrez in asa ceva... poate credeati ca cunoasteti tot "World-Wide" v-ati inselat!
Nu va stresati prea tare ... trebuie sa iti explice cineva bine situatia pentru a o intelege!
Stats-Statisticile!
Nu eu posed asemenea statistici(valoare) o ruda de a mea!
09.05.2007
25KB
Morph fa upload sau doneaza pentru o invitatie daca fac rost de cont fac eu rost de invitatii ca pot dona.
20.03.2007
8.9KB
spargeti si voi site-uri mai mari..mai importante..hi5 nu e asha important..;)