am facut si yo impreuna cu un coleg :) si colegu' acela nu mai stia sa refaca la norma..si a primit o palma de la profa :))
17.04.2007
11.4KB
uitati eroarea asta imi apare...:((
05.06.2007
42.9KB
23.11.2006
8.6KB
:zzz:
18.11.2006
2.9KB
sal am si eu o mare problema cu calc de vreo 2 sapt. imi tot apare cmd.exe la task-M din cauza jocurilor gen NFS - MW , Steam etc... am reinstalat windows am formatat tot am scanat cu antivirusu si tot asa imi apare :/ am dat default la bios :/ am incercat tot ce putea scanat din safe mode tot :| , care stie despre ce e vorba si cum skap sa ma ajute plss P.S ROG SERIOZITATE SI NU VREAU SA REPET LUCRURILE DE SUS CA SUNT DEGEABA
Sorry nu am stiut unde sa postez :/
11.12.2006
53.8KB
acest tutorial nu e opera mea... imi cer scuze daca mai exista asta pe forum... eu am o nelamurire aici in tutorial pentru ca nu e prea explicit!!
Dupa care se salveaza fisierul txt modificandu-se extensia din .txt in .inf
Apoi cu ajutorul unui Troian se realizeaza un troian numit autoexec.bak.exe
Acum cand cele doua fisiere sunt gata trebuie sa le copiem in directorul principal adica in radacina. Spre exemplu daca avem acces la partitia C: atunci fisierele noastre vor fi copiate direct pe aceasta partitie fara sa fie puse in folder.
Acum nu trebuie decat sa asteptati ca victima sa acceseze partitia in care ati pus cele doua fisiere. Odata accesata acesta partitie troianul se va executa oferind acces la tot computerul. :uimit: Ce trioan trebuie sa folosesc si cum!! am facut textul .inf!! de aici m-am oprit... nu mai am cum sa merg mai departe!! niste sugetii pls! MULTUMESC Si scuzatzi duble post!! :hi:
02.05.2007
13.6KB
este destul de simplu .. si daca te uiti la codul sursa ai sa inveti si tu cum se face .. dar ca sa ajunga mailu la ce adresa de mail vrei tu o sa iti trebuiasca sa ai access la CGI sau un script php .. si pt codul ala de securitate tot un script php iti trebuie .. se gasesc pe net o gramada .. in fine.. o sa iti prinzi urechile un pic la inceput :-)
16.09.2006
35.9KB
Am vazut asta ce face..da imi explica si mie cineva ce calc iti trebuie ca sa mearga frumos? :) MS
03.03.2007
4KB
Poti sa mai vezi dak e pe invisibile sa il invizi intr-o comferintza dak da " no, thanks" sau dak intra inseamna ca e inv..dak nu intra inseamna ca e logout:limba:
29.12.2006
14.7KB
saburex... este un vierme intradevar:) si afecteaza in primu rand dll din sistem32.... in primu rand dak il stergi :) nu mai poti intra in control panel in nik.... bye va astp pe mess;)
19.02.2007
10.9KB
aici sunt ceva parole sparte de mine da nush dak mai sunt valabile toate ;)
password>bubutzu>id>satena_1>passlost
password>retelarisa>id>flaviu_syo
password>radiostation>id>hapca_elian
password>desktop>id>rene_stetco
qwerty>leo_blondu91>pass
password>lassie>id>tokio_monik
password>123456>id>biank_frumusik33
password>mandengas>id>alex_thebest33
password>lassie>id>freekymonik2005
kat_sexy36
password>songoku>id>Ely0290
password>123456>id>biank_frumusik33
filu915
password>retelarisa>id>flaviu_syo
password>nokiano>id>maresm3ch3ra
pasword>roxysanna>id>roxy_divagirl
password>august>id>utza_cool_girl
password>616643>id>singurica15
password>123456>id>gigi_georgauu
password>fuckoff>id>tonymontana
password>ciprian008>id>dj_rares18
bestia>>230389
User Name : claudiuberches@yahoo.com
Password : ingeras
bogdy1994 sprite
waste-oceann parola
stelyt4 parola
bebe_dulce90@yahoo.com
Password : 101090
alisaa_anfist101090
06.01.2007
31.5KB
Cand instalez un program / joc , atunci cand in instalare vrea sa faca shortcut-ul imi da urmatoarea eroare ... Ce sa fack ca sa nu imi mai faca asha ?!
27.05.2007
14.6KB
Da nu are nimeni invitatii ? :(
19.03.2007
4KB
sal :hi: sunt Lorena....incepatoare....vreau sa invat si eu chesti din astea....si am aflat de la o prietena de voi....si imi place...
17.09.2006
10.1KB
Give your game a 3D kick.
Kick off the hottest football action ever in 3D! With its gripping 3D graphics, this game will throw you right into the middle of the stadium. Choose your favorite team from among 100 clubs and nations offered and take part in the season's biggest competitions. Play alongside top players like Gerrard, Vieira and even Puyol and perform astonishing technical moves in an atmosphere worthy of the greatest football stadiums. Experience realistic artificial intelligence, extremely detailed 3D graphics & more! Get ready to discover the most realistic football simulation on mobile and set the field on fire!
Amazing 3D graphics and numerous cameras on the field for matches that look like real TV broadcasts.
Exceptional handling comparable to console football games.
Lots of technical moves to perform with ease: bicycle kick, step over, elastico, lob and more!
The atmosphere of the greatest football matches: fans, coach, 3D stadiums and wild goal celebrations.
9 game modes to let you take part in all of the season's competitions with clubs and nations.
More than 100 teams with the players' real names, thanks to the FIFPRO license
multilanguage:fr,englais,,,,, portuguese !
06.03.2007
67.1KB
Dak are kaspersky nu prea cred ca poti sa intri in calcu lui....dar dak avea BitDefender ....Intrai cu siuranta
03.06.2007
41.8KB
Sal all !
Am un prieten care zice k si`a cumparat o cartela de telefon normala si are un script de php cu care redirectioneaza de ex nr de pe un "cc" sa zicem..adik cand suna de pe cartela lui...de fapt apare nr respectiv..redirectionandu`l cu acel script de php !!
Care stie acest script de php cu care pot redirectiona un numar de telefon??astept un raspuns.ms
08.09.2006
24KB
imi putetzi zice shi mie siteuri de fonturi.. ca am nevoie de fonturi misjtoo:D de ex era un font mistho : cu E intors in partea Cealalta Si in Loc De Eminescu O sCris eminem cu E Intors.. Sau Maleficus Shi Fontu Tau e Bun !! =D=D :rotfl:
03.12.2006
18.7KB
primul meu telefon a fost Nokia 3220
uitati poza :hi: :hi: :nod: :nod:
09.04.2007
5.1KB
am pirimit ban la un id, cum il activez sau sa il fac sa mearga pls help me =(
19.04.2007
2.2KB
lol
eu nu prea fac nimik aici decat postez linku da pe langa ce ati postat voi.................:hi::))))oricum ala cu capra e penal ca si primu retardat:))
16.01.2007
29.4KB
eBay incepe vanatoarea de hack-eri in Romania
La mai bine de doua luni dupa ce a spart sereverul angajatilor de la eBay, un hacker care isi spune Vladuz ramane de negasit, in ciuda eforturilor sustinute facute de echipa de securitate online si de oficiali cu ajutorul juristilor din America si Europa de est.
Pana acum sunt cunoscute foarte putine amanunte legate de Vladuz, care a intrat in cel putin doua randuri pe forumurile eBay, ca reprezentant oficial al serviciului clienti si si-a batut joc de sistemul de securitate al companiei.
Insa reteaua abunda in semne lasate de hacker-ul cunoscut sub acest nume, care face publicitate cu nerusinare soft-ului de crack-uit si vorbeste despre indemanarea sa.
„Acest program este perfect din toate punctele de vedere”, a scris Vladuz pe un site in legatura cu un fisier despre care sustine ca fura parole eBay.
Oficialii eBay spun ca il urmaresc cu indarjire pe Vladuz, cu ajutorul specialistilor de la FBI si al autoritatilor judiciare. Vanzatorii online de pe eBay sustin ca accesul neautorizat al hacker-ului a fost limitat doar la servere folosite pentru conturile de e-mail ale angajatilor, care sunt complet separate de reteaua in care se pastreaza datele importante ale clientilor.
Ultima data cand se stie ca a reusit sa sparga serverele eBay, Vladuz a scris sub un banner roz rezervat oficialilor eBay, ca este roman, dar ca nu locuieste in Romania. Unul dintre purtatorii de cuvant al companiei a declarat ca exista indicii serioase ca hacker-ul ar fi roman.
S-ar putea ca intrarile lui Vladuz sa fi fost limitate, dar ceea ce a facut a fost dublat de ceea ce criticii considera a fi o crestere puternica a licitatiilor fraudate de pe site. Drept dovada ei au indicat volatilitatea crescuta in numarul de oferte care au fost retrase de pe site de la o ora la alta incepand de la sfarsitul lunii ianuarie.
Pe 31 ianuarie, de exemplu, valoarea listarilor a scazut de la 13,95 de milioane de dolari, la 12,2 milioane in numai o ora si jumatate. in urmatoarele 13 ore, listarile au fluctuat de trei ori intre aceste extreme, facand graficele sa arate ca un traseu de roller coaster, fiecare curba reprezentand licitatii de 1,75 de milioane. insa nu a fost tot timpul asa. in 29 ianuarie 2006, graficul indica o singura scadere de la 14,5 la 14,05 milioane. Drept urmare, pentru critici, volatilitatea crescuta este o dovada a jocului de-a soarecele si pisica intre cei care fraudeaza si echipa de securitate eBay. Foarte multi cred ca Vladuz si clientii sai sunt responsabili pentru cresterea postarilor considerate frauduloase. „Imediat ce eBay le scoate de pe site, ei le pun la loc”, a spus Ed Koon, a carui sinceritate critica a mers pana la crearea unui site intitulat eBayMotorsSucks.com.
Una dintre purtatoarele de cuvant ale companiei a spus ca cifrele depasesc uneori cu mult activitatea reala. Ea a precizat ca variatiile sunt cauzate de mai multe variabile, printre care incarcatura cu procesari si ritmicitatea noilor coduri, insa a refuzat sa spuna cate conturi sunt inchise din cauza fraudarii.
15.06.2007
3KB
pppffff..bai tu nu intelegi...run=>cmd=>netstat -a si ip ul e ala care are protul 5101 parca....care are la urma dupa ip:5101 e si daca vrei adresa literara pai scrii netstat simplu si iti apare acolo..important e ca persoana careia vrei sa i afli ip ul tre sa iti scrie ceva un sal sau mai stiu eu ce... :hi:
18.05.2007
3.3KB
Ai vrea tu..........40Gb nu e km mult??? :hi: :D :rotfl: :rotfl:
11.07.2007
3.8KB
:rotfl:
02.09.2006
35.9KB
scuzati....eu nu ma prea am cu astea dar de unde as putea downloada un scam pt yahoo ?:nebun:
06.01.2007
31.5KB
plictiseala asta ..:rotfl: nu mai fac din astea oricum .. doar asa din cand in cand :) cand mai vad fete noi prin cartier :))
19.09.2006
35.9KB
Felicitari, dar nu stiu la ce o sa-mi foloseasca !
28.04.2007
2.8KB
nu am consola la cs....am vazut pe unu odata ca a scris ceva...si i'a bagat consola....e... acum intrebarea mea este...care este comanda ? :D
(sorry ptr cei ce ii dernajez....stiu ca nu tine de hack...) :zzz:
17.09.2006
21KB
am pus dublu da mie imi arata k am peste 750 rami :rotfl: :rotfl: :rotfl: oricum nice smecheria ;)
08.03.2007
4KB
iar.... AHH :x
21.03.2007
22.7KB
bine ca aici nici nu era off topic "zburli".. trecem peste ..ajungem la
la mine la sc scrie sus .. pe bara.. cand intrii in iexplorer "internet explorer provided by ..." .. qm fac sa scriu si eo asta ??? (nu la calc de la sc .. pe un calc de aks)
cand intri la tine la sc ce scrie .. "internet explorer provided by ...Microsoft?".. sau .. "internet explorer provided by ... ex. RDS sau alt provider de net ?" .. sau " internet explorer provided by .. profesorul care preda informatica?" .. in mare daca vien cum spui tu .. ar trebui sa fie provideru care si-a lasat amprenta ... da asta poate sa o faca si un copil de 2 ani .. asta daca nu ai sa vii cu un post sa spui ca iti scrie la sc. " internet explorer provided by ... Microsoft Internet Explorer".. ca bataia ta e sora cu bataia ei :)))))))
06.09.2006
35.9KB
:cool:
26.05.2007
13.7KB
O alta varianta : Salvezi pdf-ul in pc si apoi faci asa
05.04.2007
51.1KB
buna!
imi pare bine sa va cunosc sper sa ne intelegem bine
eu sunt Oanasi am 15 ani...sunt din Iasi..deocamdata
va pop
vam pos si o poza cu moi
01.08.2007
33.9KB
haha
uitati si un site mai maricel
05.05.2007
41.3KB
totusi mie unu mia mers programu da...... cam multe erori:d
12.04.2007
20.7KB
aaa .. tu te referi la efectul ala albastru de la poza care ai puso mai sus .. da normal ca se poate in photoshop am impresia ca si aia e facuta.. :-)
04.09.2006
35.9KB
Da poti la GeForce MX 440,am incercat eu... :)
05.05.2007
2.9KB
cand dezarhivez nu se dezarhiveaza si keyfinder ... iar cand dau dublu click cand is in winrar apare in carantina la nod32 fisieru ala cu virusul win32/PSWTool.RAS.A application