Colectia de poze hacking.3xforum.ro
Total 1357 poze.

InapoiInainte

 
faza cu pc-ul tau unde doar de la tine puteai sa foloseste era la pacsteam sau starsteam :)

dar totFaza cu pc-ul tau unde doar de la tine puteai sa foloseste era la PACSteam sau StarSteam :) Dar tot mai bine iti cumperi original...:)
30.03.20074KB
:zzz: avatare:zzz:
18.11.200610.1KB
deschid compul apare asta
 

dar problema e asta: aplication errorofftopic:cand deschid compul apare asta dar "adevarata" problema e asta:
26.07.200714.2KB
asta a fost destul de usor ;) crack meAsta a fost destul de usor ;)
06.05.200712KB

 
pana la urma ceai vrut sa explici??  nu prea inteleg:) :nod:  mai explicit dak se poate plz :hi:pana la urma ceai vrut sa explici?? nu prea inteleg:) :nod: mai explicit dak se poate plz :hi: :hi:
12.04.200745.3KB
acuma vezi ce incerc sa zic?nu merge cracku se deschide si numi apare nimic.. :rolleyes:acuma vezi ce incerc sa zic?nu merge cracku se deschide si numi apare nimic.. :rolleyes:
15.06.200737.1KB
si femeile astea :)) f. kapadona tipuri de femeisi femeile astea :)) f. marfa...felicitari kapadona
09.04.200711.4KB
stai linistit .. nu fi nebun :rotfl: 
hint: sigur ai gresit persoana si flockstai linistit .. nu fi nebun :rotfl: HINT: sigur ai gresit persoana si mailu':rotfl:
05.10.200629.7KB

 
fratzilor kre stie dak merge sapui bara dai mrpha pe un site piczo.com !!

daca mere zicetzimi siFratzilor kre stie dak merge sapui bara dai mrpha pe un site piczo.com !! Daca mere zicetzimi si mie qm !?! Ms !! ;):rotfl:
22.09.20066.7KB
pt. versiunea 97d :d si da`mi si mie add pe messenger sa vb mai multe id meu de mess este de undept. versiunea 97D :D Si da`mi si mie add pe messenger sa vb mai multe acolo...!!!:wink2: Id meu de mess este muserver_ro
17.08.20064.2KB
nu pot sa activez .... hibernate ... imi da eroarea asta  :rolleyes: 

se poate face ceva ? :xNu pot sa activez .... hibernate ... imi da eroarea asta :rolleyes: Se poate face ceva ? :x am urcat poza aici cu uploadeaza poze si nu se intelegea nimik ... am urcat-o pe server :nod:
30.07.200733.7KB
un trojan bunicel cred ca este detectabil nu lam scanat.
sc de 2 posturi nu am vrut y3krat2 Un trojan bunicel cred ca este detectabil nu lam scanat. Sc de 2 posturi nu am vrut
06.07.200739.5KB

 
saloot. se ca sunt nou si ca vreau sa invatz cate ceva despre hacking. apropo forumul e cititi cuSaloot. Se subintelege ca sunt nou si ca vreau sa invatz cate ceva despre hacking. Apropo forumul e reusit...:D
18.11.200618KB
asta .. :-) .. eu tot am cautat sa vad daca este filmu' asta flash pe undeva pe aici pe forum da nu plictiseala asta .. :-) .. eu tot am cautat sa vad daca este filmu' asta flash pe undeva pe aici pe forum da nu am gasit nimic .. sper sa nu fie :-)) .. melodia e prea tare :-) faceti niste floricele si niste berisca si watch. :-)
17.09.200635.9KB
deci e mortal jocu ...e real real ... cere la resurse minime pfff ... trebe minim 2gb de ddr ... camDeci e mortal jocu ...e real real ... cere la resurse minime pfff ... trebe minim 2GB de DDR ... cam proc de 4000 intel ... dar merita ... e belea :zzz: Airborne va conţine 5 misiuni majore, fiecare fiind diferite ca aspect şi posibilităţi tactice, şi anume operaţiunile Husky, Varsity, Avalanche, Neptune şi Market Garden. Misiunea Husky se va desfăşura în interiorul unui oraş împrejmuit cu ziduri, ce include o piaţă publică, primăria, biserica şi un turn cu clopot. Varsity este alcătuită din două misiuni, prima reprezentând o zonă industrială, iar a două fiind încă secretă, deoarece constituie ultimul nivel al jocului. Avalanche reprezintă o aterizare în ruinele greci din Paestum, alcătuită dintr-un amfiteatru, ruine şi temple. Operaţiunea Neptune este, de fapt, cunoscuta D-Day din Normandia, unde vom ateriza pe un deal şi vom încerca să ajungem către plaje, iar misiunea Market Garden ne oferă un mare oraş distrus, numit Nijmegen, plus un pod peste râul Waal. Un alt aspect inovativ cu care se laudă Airborne este reprezentat de îmbunătăţirea armelor. Astfel, se pare că fiecare armă are mai multe upgrade-uri posibile, care pot fi realizate prin folosirea acesteia într-un mod mai inedit şi spectaculos. De exemplu, dacă omorâm un număr specific de inamici în acelaşi rând cu aceeaşi armă, experienţa cu respectiva va creşte, iar când câştigăm suficientă experienţă putem debloca un upgrade. Acestea constau în îmbunătăţiri pentru precizia sau puterea de foc a armei, posibilitatea de a căra mai multe grenăzi sau de a trage mai repede, şi încă multe altele. În momentul în care deblocăm un upgrade, imaginea se va înceţoşa iar jocul va încetini, noi având un timp scurt în care suntem invincibili. Păcat de realismul jocului, care are multe de suferit odată cu această noutate, dacă mă întrebaţi pe mine. Bine măcar că upgrade-urile se păstrează pe tot parcursul jocului, nefiind nevoiţi să le deblocăm în fiecare misiune. La partea grafică, tipii de la EA par să-şi fi făcut treaba cu brio. Din câte observăm din imagini şi filmuleţe, jocul se prezintă cu un nivel al detaliului mai mult decât satisfăcător, iar efectele de iluminare şi umbrele ne impresionează într-un mod foarte plăcut. Motorul grafic Unreal Engine 3, care stă la baza jocului, spune totul. Ei bine, multe nu mai sunt de spus. Medal of Honor: Airborne încearcă să ducă shooter-ele WWII la un nou nivel prin modalitatea inedită de a intra într-o misiune, dar mai ales prin posibilităţile care ne sunt oferite, jocul fiind complet neliniar. Producătorii ne asigură astfel că noi avem posibilitatea completă de a alege ce facem într-o misiune, iar întreg sistemul din joc reacţionează în funcţie de alegerile noastre. Sună bine, n-am ce comenta, cu toate că aştept produsul final înainte de a da un verdict, pentru a vedea dacă producătorii îşi respectă sau nu toate promisiunile. De asta ne vom lămuri de pe 28 august anul curent, când Medal of Honor: Airborne este planificat să "aterizeze" în magazine. Prin intermediul unui trailer exclusiv de pe site-ul ******.com, Electronic Arts a anunţat că first person shooter-ul Medal of Honor: Airborne va fi disponibil în magazinele de specialitate pentru PC, Xbox 360 şi PlayStation 3 începând cu 28 august 2007.
19.07.200741.7KB
look: stlawu.edulook:
19.05.200739.2KB

 
pai da.. din tutorial se intelege foarte bine ... 

dar din postu' tau :

 pentru a copia un flashpai da.. din tutorial se intelege foarte bine ... dar din postu' tau : Pentru a copia un flash de pe un site aveti nevoie de Sothink SWF Decompiler care transforma fisierele din format swf in fla(adica face flashu sa poata fi modificat).Dupa ce ati copiat un flash si l-ati facut fla il deschideti cu Macromedia Fash si enjoy Sothink SWF Decompiler: ... oad_id=101 Aici aveti crack-u': nu se intelea nimic si o mica paranteza ( eu cum pun SWF Decompileru' in ToolBar cum il are ala in tutorialu video ? )
06.09.200635.9KB
dak vrei sa te loghezi cu admin scri asa 
1. setinfo _pw apoi parola
2. apoi parola 
cu atat pot sadak vrei sa te loghezi cu admin scri asa 1. Setinfo _pw apoi parola 2. setinfo_pass apoi parola Cu atat Pot sa te ajut :)
03.06.20076.2KB
aceasi problema am avut si eu dar si-a revenit messu dar am avut numa la mess 8 ...l-am instalat ptAceasi problema am avut si eu dar si-a revenit messu dar am avut numa la mess 8 ...l-am instalat pt ca primeam flood si nu mergea faza cu insert messages in a single line la mess 7 ..adica mergea doar la aia care nu erau la mine p friendlist...si in plus nu am gasit un program multimess pt mess8 dar acuma l-am gasit dupa lungi cautari ms pt aia de la darkyahoo :P iti sugerez sa iti instalezi mess 7 sau 7.5 nu are asa multe buguri
31.10.20063.2KB
nush daca trece de nota 3 din 10 da ... am incercat creatii artistice proprii [ postati aici pozeleNush daca trece de nota 3 din 10 da ... am incercat
19.05.200735.2KB

 
gata   in sfarsit  pot sa floodez cu 30 de boti merge brici sjtie  cineva sa boot-eze ??gata in sfarsit pot sa floodez cu 30 de boti merge brici
03.10.200620.1KB
merge dar o problema uite asta ce are?
mai bine   aol x(merge dar o problema uite asta ce are? mai bine
23.04.200723.5KB
salut pe totii acestui intrat pe acest forum ptr.a ma nu ptr. sa astept un mail cu cu trecereaSalut pe totii utilizatorii acestui forum. Name:AlexAdy Nick:unix_chro Age:old City:Covasna Am intrat pe acest forum ptr.a ma experimenta....dar nu ptr. inselatiune(spargerea yahoomail...:-).)si sa astept un mail cu date...... Poate cu trecerea timpului o sa am incredere ca se poate sparge sau intra in alte retele...dar acum nu prea. Le respect si le voi respecta cine o poate face :hi:
29.07.20073.2KB
singurul lucru care l-am gresit in enumerarea a fost omiterea lui singurul lucru care l-am gresit in enumerarea operatiilor a fost omiterea lui "at".
05.11.200646.6KB

 
am sa ii dau si ddos masiv ce am sa fac .. :dinti: o propuenream sa ii dau si ddos masiv ce am sa fac .. :dinti:
02.09.200635.9KB
as vrea sa lansez o provocare pt  toti hackerii adevarati de aici (ca sunt si unpluturi la greu)As vrea sa lansez o provocare pt toti hackerii adevarati de aici (ca sunt si unpluturi la greu) cine poate sa sparga un site si daca veti reusi si stiu sigur ca veti reusi va dau 2000 de eur,nu stiu daca am voie sa postez id ul meu de mess aici asa ca o sa mai vb pe chat pt cei interesati in special noaptea
26.07.200725.6KB
ma fratilor stiu ca is greu cu intrebarea asta care vo pun acuma da cum intri pe ip lu ala dupa cema fratilor stiu ca is greu cu intrebarea asta care vo pun acuma da cum intri pe ip lu ala dupa ce lai aflat :rotfl:
20.11.200640.9KB
more ? avataremore ?
18.11.200612.1KB

 
nu stiu daca am postat unde trebuia, insa, daca stie cineva sa-mi spuna in cativa pasi cum seNu stiu daca am postat unde trebuia, insa, daca stie cineva sa-mi spuna in cativa pasi cum se modifica un modul cu Ollydbg in sensul ca vreau sa sar peste anumite linii (ca atunci cand nu vrei sa-ti verifice cdrom, dar de alta natura). in plus, imi arata warning:"the module has entry point outside the codeit is self-modifying" Macar in ce ferestre trebuie sa editez (e prima incercare de gen, dar de asta e legata o groaza de chestii)
04.04.20071.8KB
sal fratilor care ma ajuta si pe mine cu prog bune de spart site-uri, vreau sa fac si eu primul meusal fratilor care ma ajuta si pe mine cu prog bune de spart site-uri, vreau sa fac si eu primul meu hack,care ma ajutati plsss:(:(:(:(
12.10.20062.2KB
my dream girl ! your dream girlmy dream girl !
16.03.200729.2KB
sper sa va placa

 

nu shiu de unde a aparut imaginea virus de ars hhd-uri ??sper sa va placa nu shiu de unde a aparut imaginea
22.06.200729.6KB

 
more ? avataremore ?
18.11.200614.8KB
eu am incercat si nu stiu unde trebuie sa pun codu: 
am instalat  live http headers pt firefox si Eu am incercat si nu stiu unde trebuie sa pun codu: a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs%3A6%3A%22userid%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D Am instalat LIVE HTTP HEADERS pt firefox si este o ameteala pe acolo nu este ca in tutorialul video Poate cineva sa incerce si sa-mi explice si mie??:D eu nu inteleg huh? Am vazut tutorialu video de 3x iar codu de la cookie a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs%3A6%3A%22userid%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D - l-am pus corect!! (uite-te la Print Screen)
06.08.200633.1KB
full screen caller
  symbian series 60Full Screen Caller
07.03.20074.1KB
scz scz  =( cine ma poate ajuta si pe mine plss !!!scz scz =(
07.07.20075.5KB

 
federatia nationala a  :d  :d fsanp.roFederatia Sindicatelor din Administratia Nationala a Penitenciarelor :D :D
25.02.200741.5KB
am copiat ala si nu stiu unde sa dau uitate mai jos
p.s. imi poti da si un serial? style xpRockWilder, am copiat ala si nu stiu unde sa dau uitate mai jos P.S. imi poti da si un serial?
23.03.200737.5KB
e din 8 caractere ...deci e un avantaj daca stii asta ,chiar daca e minc :p avantaju, incearca sae din 8 caractere ...deci e un avantaj daca stii asta ,chiar daca e minc :P avantaju, incearca sa gasesti p cineva care stie sa foloseasca name crackerere...sa aibe un passlist cu posibile parola..dar unu klumea sa fie passlistu ..ceva proxyuri....si atunci sunt sanse mici sa iti afle parola dar ia ff mult timp ...altcumva nu ai cum
31.10.20065.2KB
:hi:    salut si eu sunt nou pe aici si as avea mare nevoie de ajutorul vostru.nu stiu dak am postat:hi: Salut si eu sunt nou pe aici si as avea mare nevoie de ajutorul vostru.Nu stiu dak am postat bine si nici pe forum nu prea am cautat,as vrea un program cu care sa sparg sau sa gasesc parola din retea a unui server care are sistemul de operare Windows server 2003!Plsssss help.Un nume de program makar k am mare nevoie d el.Se poate?bft :rolleyes:
10.05.200726.5KB
InapoiInainte