simplu iti trebuie un Tv Tuner .Ce ai u la placa video se numeste Tv out adica reda pe Tv ce vezi la monitor.
04.05.2007
14.1KB
Am facut un scam page cu programul "CoffeeFormBuilder60".Il salvez in calc dupa care pun scamul pe un host( ).Am instalat si SmartFTP Client,am uploadat si fisierul.html si cand sa intru pe site`ul meu.lx.ro n mere( ). Ma puteti lamuri? :P pls reply
PS:stiu k multi au postat subiecte legate de scam page dar nu inteleg de ce n merge:-?
03.05.2007
50.2KB
Am facut ca in tutorialul video al lui Xtr3M. imi merge tot pana cand trebuie sa schimb macul cand intru in Mac change dau Select Adapter imi apare asta la Descripton: VIA PCI 10/100Mb Fast Ethernet Adapter si la GUID: imi apare asta: {37989EA3-58F1-4105-8BF2-925F7157BA12} pe urma bag un mac care l-am scanat din reteaua mea ex: 000b6a72f868 si ai dau Change Mac imi da urmatorea eroare: "Error, not found in registry" ms mult imi cer scuze dar in poza pe care am puso nu se vede bine
01.04.2007
39.1KB
aaaaaaa ms OSHO dar pt xp este ceva ......?
19.05.2007
8.7KB
:cool:
19.11.2006
8.4KB
:hi:
04.02.2007
23.8KB
salut.ma-m logat aici pt a afla mai multe despre hacking ca ma fascineaza subiectul asta cu tot ca nu prea am cunostinte in domeniu
:wink2:
26.07.2007
28.8KB
Post here orice program legat de Yahoo ! :nod: mai pun si eu ce am !
09.03.2007
14.4KB
spuneti si voi in romana cum se foloseste va rog frumos ca cam greu
23.07.2007
1KB
uite si poza cand se vede "nu".....obervati punctele alea mici? e ciudat...la avatar nu se vede "nu" dar daca te uiti atent la punctulite o sa vezi ca formeaza un "da"....strange picture....:D
31.12.2006
4KB
Mie imi da urmatoarea eroare de mai jos cand incerc sa dau click pe "Hack the Target" sau alte butoane... am incercat sa imi iau un alt "shdocvw.dll" dar cand vreau sa il bag in system32 nu pot deoarece imi zice ca e folosit de alte programe si daca folosesc Unlockerul mi se inchide PC-ul...
Cum pot updata fisierul?
09.04.2007
11KB
Cautam un tutorial despre un virus si am dat de voi :nod: .
23.04.2007
12.1KB
x!=y se pune de obicei in if-uri
Poti sa o folosesti unde vrei,nu scrie nicaieri ca in if-uri e mai eficient se poate folosi si in structuri repetitive si as spune chiar ca te scuteste de pus un if.
Ex:Sa se afiseze primul element din vectorul v care este egal cu o valoare data x.Care din secventele urmatoare ti se pare mai eficienta?
Asta:
for (int i=1;i<=n;i++)
if (v==x) cout<
25.05.2007
19.8KB
ACesta este safe sex cine vrea sa il ioncerce nu are de cat lol si o si avea unu la avatar si am luato:))) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.04.2007
19.7KB
da`l si mie scriptu` ala :))=)) adik posteaza`l .hai pls ! :D
08.09.2006
24KB
18.02.2007
4.1KB
sunt dezamagit!am mai citit un tutorial despre cum sa da`i de urma unui hacker.deci orice ai face nu te poti ascunde!pacat
-= Eu nu py zice ca am pricep inca prea bine dar cu ajutorul forumului am invatzat destule.cat e vorba de ascuns poti folosi AOL eu asa am o cunostintza care face prostii :cool: pe net si el programul asta il foloseste
Problema este ca nu vrea sa ma invetze cica trebe sa invatz singur
:nono:
22.05.2007
8.7KB
Gen prorat , numai ca mie mi se pare mult mai bun exceptand grafica.
(daca ii pui o icoana este nedetectabil dar nu cred ca pt toti antivirusii l-am scanat cu nod32 si nu mi-a zis ca e ok :zzz: )
11.03.2007
2.5KB
ia urca mane prorat ala 2.0 sa vad cei de capu lui :razz: :hi: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
30.01.2007
28.7KB
Poi ia si u Elcom Softul si o sa iti mearga sigur. Singura problema e ca merge f greu deoarece testeaza toate combinatiile posibile. Daca il vrei neaparat nu am un link sa-ti dau dar intra pe adresa mea de mess robert_stelistu2007 si daca ma timp poate ti-l dau aqolo.
31.03.2007
3.5KB
much more ? :zzz:
18.11.2006
3.3KB
...iata...
20.04.2007
22.6KB
IM+: MSN/Yahoo!/ICQ/AOL/Jabber/Google Talk Mobile Instant Messenger
08.03.2007
8.5KB
Un link de download da nu de pe torrent !ThX :D
27.05.2007
42.7KB
cum sa faci asta
24.05.2007
50.1KB
Dabea ieri a fost lansat pe piata din Europa, Asia si Orientul Mijlociu Nokia N95
Asa ca aviz amatorilor care zic faptul ca il au inca de acum juma' de an!!!! :rotfl: :rotfl:
23.03.2007
24.1KB
Ia ca imi iau si eu Mozilla Firefox ca prea va vad pe toti cu asta :limba:
07.04.2007
5.3KB
sunt 10 de mii de bootere pe net cu care poti sa dai lumea afara de pe mess .. :)
02.09.2006
35.9KB
LG a confirmat lansarea telefonului LG KE850 Prada. Prezentand un design cu control complet prin atingere, noul dispozitiv este rezultatul colaborarii dintre producatorul Coreean si echipa de design Prada.
Lucrul unic al acestui nou dispozitiv LG este interfata touchscreen a meniului care elimina nevoia unei tastaturi conventionale, de asemenea terminalul are o grosime de doar 12 mm si detine o interfata a utilizatorului Macromedia Flash.
Telefonul Prada de la LG prezinta un ecran LCD touchscreen mare, 3", cu o rezolutie nestiuta inca, ce va fi dotat cu o camera de 2 megapixeli cu lentile Schneider-Kreuznach si slot pentru card de de memorie microSD. Cel mai interesant lucru despre ecran este faptul ca acesta este construit folosind tehnologie capabila touchscreen. Ceea ce inseamna ca ecranul foloseste electroconductibitatea pentru a percepe atingerile utilizatorului, cum este in cazul touchpad-ului popularului LG Chocolate. Aceasta tehnologie este creata pentru a fi folosita doar cu degetele, deci folosirea unui instrument de genul unui creion va fi inutila.
Telefonul PRADA de la LG va fi disponibil la un pret incepand de la 600 EUR in Marea Britanie, Franta, Germania si Italia la sfarsitul luni februarie, a acestui an, urmate apoi de tari din Asia cum ar fi China, Taiwan si Singapore, la sfarsitul lui Martie. Versiunea Coreeana a telefonului este planificata sa fie lansata in al doilea trimestru al acestui an.
postat de Sinnerman
08.03.2007
4.9KB
sal! cu ce ma ajuta pe mine porturile de fapt ? si de cate tipuri sunt ? am vazut prin mai multe tutorialuri ....portu x ,portu y era deschis ......etc vreau sa inteleg unde sa ma uit ...si cum pot sa iau controlul asupra unui server ? intrebari cam lungi si stresante da ce sa-i faci....vreau sa invaaaa!!!!!!!!!!!! a si inca un lucru cum va puneti 'motto'-urile jos?
03.11.2006
10.3KB
:nod:
11.04.2007
29.4KB
@S1las
bine zis dar gandestete ca unii sunt buni iar altii sunt cheateri :) exista si sansa de a nu lua ban (care o fi aia) :P
12.03.2007
4KB
Cum pot sa schimb limba la delphi 7? care e in franceza :(
scz...se vede poza prost,bag alta
13.06.2007
54.4KB
sa ma laud si eu? :rusine: e mai veche poza dar e misto :zzz: e iubita mea
14.03.2007
38.2KB
da.. si asa .. in fine .. mie mi se parea mai amuzant cand stiam ca ii se deschid lu' ala zeci de ferestre si trebuia sa dea restart si dupa aia intrau invizibil.. da tot degeaba .. trebuia lumea sa vina la mine la usa sa ma roage sa ii las si pe ei in pace .. da na ..acum sa smecherit lumea nu mai ai treaba cu ei .. :-)
02.09.2006
35.9KB
Am incercat si sa ii modifica resursele dar nu am reusit. Este compilat in Visual Basic si nu am acces la resurse (decat la icoane). Ciudat este faptul ca nu il pot dezasambla ceea ce ma face sa cred ca este comprimat cu un anume Exe-packer.
Hmm. Daca as reusi sa ii modific butonul acela si sa il fac activ... cred ca asta e solutia.
30.04.2007
14.8KB
cool :D
03.09.2006
35.9KB
baga base baga...baga bagaaa....eee las' ca le aflam noi ip-urile alora care au fost contra lui!!!! :rotfl:
22.04.2007
11.4KB
pt ca nu stiu nimika :( zero ..:(
16.08.2006
3.7KB
salutare sunt nou in haking asa ca va rog vrumos poate cineva sami spuna cum controles de la distanta un pc :razz: