Colectia de poze hacking.3xforum.ro
Total 1357 poze.

InapoiInainte

 
simplu iti trebuie un tv tuner .ce ai u la placa video se numeste tv out adica reda pe tv ce vezi lasimplu iti trebuie un Tv Tuner .Ce ai u la placa video se numeste Tv out adica reda pe Tv ce vezi la monitor.
04.05.200714.1KB
am facut un scam page cu programul salvez in calc dupa care pun scamul pe un host( ).am instalat  siAm facut un scam page cu programul "CoffeeFormBuilder60".Il salvez in calc dupa care pun scamul pe un host( ).Am instalat si SmartFTP Client,am uploadat si fisierul.html si cand sa intru pe site`ul meu.lx.ro n mere( ). Ma puteti lamuri? :P pls reply PS:stiu k multi au postat subiecte legate de scam page dar nu inteleg de ce n merge:-?
03.05.200750.2KB
am facut ca in tutorialul video al lui xtr3m. imi merge tot pana cand trebuie sa schimb macul candAm facut ca in tutorialul video al lui Xtr3M. imi merge tot pana cand trebuie sa schimb macul cand intru in Mac change dau Select Adapter imi apare asta la Descripton: VIA PCI 10/100Mb Fast Ethernet Adapter si la GUID: imi apare asta: {37989EA3-58F1-4105-8BF2-925F7157BA12} pe urma bag un mac care l-am scanat din reteaua mea ex: 000b6a72f868 si ai dau Change Mac imi da urmatorea eroare: "Error, not found in registry" ms mult imi cer scuze dar in poza pe care am puso nu se vede bine
01.04.200739.1KB
aaaaaaa ms osho dar pt xp este ceva ......? ori is ori nuaaaaaaa ms OSHO dar pt xp este ceva ......?
19.05.20078.7KB

 
:cool: niste trucuri cu win... simple ;):cool:
19.11.20068.4KB
:hi: big clones pack aio:hi:
04.02.200723.8KB
salut.ma-m logat aici pt a afla mai multe despre hacking  ca ma fascineaza subiectul asta cu tot casalut.ma-m logat aici pt a afla mai multe despre hacking ca ma fascineaza subiectul asta cu tot ca nu prea am cunostinte in domeniu :wink2:
26.07.200728.8KB
post here orice program legat de yahoo !  :nod:  mai pun si eu ce am ! yahoo hack toolsPost here orice program legat de Yahoo ! :nod: mai pun si eu ce am !
09.03.200714.4KB

 
spuneti si voi in romana cum se foloseste va rog frumos ca cam greu ardamax keylogger v2.8 + crackspuneti si voi in romana cum se foloseste va rog frumos ca cam greu
23.07.20071KB
uite si poza cand se vede punctele alea mici? e avatar nu se vede uite si poza cand se vede "nu".....obervati punctele alea mici? e ciudat...la avatar nu se vede "nu" dar daca te uiti atent la punctulite o sa vezi ca formeaza un "da"....strange picture....:D
31.12.20064KB
mie imi da urmatoarea eroare de mai jos cand incerc sa dau click pe Mie imi da urmatoarea eroare de mai jos cand incerc sa dau click pe "Hack the Target" sau alte butoane... am incercat sa imi iau un alt "shdocvw.dll" dar cand vreau sa il bag in system32 nu pot deoarece imi zice ca e folosit de alte programe si daca folosesc Unlockerul mi se inchide PC-ul... Cum pot updata fisierul?
09.04.200711KB
cautam un tutorial despre un virus si am dat de voi  :nod: . de unde ati auzit de acest forum?Cautam un tutorial despre un virus si am dat de voi :nod: .
23.04.200712.1KB

 
x!=y se pune de obicei in sa o folosesti unde vrei,nu scrie nicaieri ca in if-uri e mai eficient sex!=y se pune de obicei in if-uri Poti sa o folosesti unde vrei,nu scrie nicaieri ca in if-uri e mai eficient se poate folosi si in structuri repetitive si as spune chiar ca te scuteste de pus un if. Ex:Sa se afiseze primul element din vectorul v care este egal cu o valoare data x.Care din secventele urmatoare ti se pare mai eficienta? Asta: for (int i=1;i<=n;i++) if (v==x) cout<
25.05.200719.8KB
acesta este safe sex cine vrea sa il ioncerce nu are de cat lol si o si avea unu la avatar si amACesta este safe sex cine vrea sa il ioncerce nu are de cat lol si o si avea unu la avatar si am luato:))) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.04.200719.7KB
da`l si mie scriptu` ala :))=)) adik posteaza`l .hai pls ! :d nr de telefon !!!da`l si mie scriptu` ala :))=)) adik posteaza`l .hai pls ! :D
08.09.200624KB
cripturi de virusi
18.02.20074.1KB

 
sunt mai citit un tutorial despre cum sa da`i de urma unui orice ai face nu te poti eu nu py zice casunt dezamagit!am mai citit un tutorial despre cum sa da`i de urma unui hacker.deci orice ai face nu te poti ascunde!pacat -= Eu nu py zice ca am pricep inca prea bine dar cu ajutorul forumului am invatzat destule.cat e vorba de ascuns poti folosi AOL eu asa am o cunostintza care face prostii :cool: pe net si el programul asta il foloseste Problema este ca nu vrea sa ma invetze cica trebe sa invatz singur :nono:
22.05.20078.7KB
gen prorat , numai ca mie mi se pare mult mai bun exceptand ii pui o icoana este dar nu cred ca ptGen prorat , numai ca mie mi se pare mult mai bun exceptand grafica. (daca ii pui o icoana este nedetectabil dar nu cred ca pt toti antivirusii l-am scanat cu nod32 si nu mi-a zis ca e ok :zzz: )
11.03.20072.5KB
ia urca mane prorat ala 2.0 sa vad cei de capu lui :razz:  :hi:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:ia urca mane prorat ala 2.0 sa vad cei de capu lui :razz: :hi: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
30.01.200728.7KB
poi ia si u elcom softul si o sa iti mearga sigur. singura problema e ca merge f greu deoarecePoi ia si u Elcom Softul si o sa iti mearga sigur. Singura problema e ca merge f greu deoarece testeaza toate combinatiile posibile. Daca il vrei neaparat nu am un link sa-ti dau dar intra pe adresa mea de mess robert_stelistu2007 si daca ma timp poate ti-l dau aqolo.
31.03.20073.5KB

 
much more ? :zzz: avataremuch more ? :zzz:
18.11.20063.3KB
...iata... zero crypto...iata...
20.04.200722.6KB
im+: talk mobile instant messenger tot ce tine de motorola IM+: MSN/Yahoo!/ICQ/AOL/Jabber/Google Talk Mobile Instant Messenger
08.03.20078.5KB
un link de download da nu de pe  torrent !thx :d visual basic 6 !Un link de download da nu de pe torrent !ThX :D
27.05.200742.7KB

 
cum sa faci asta [tut de highskyllcum sa faci asta
24.05.200750.1KB
dabea ieri a fost lansat pe piata din europa, asia si orientul mijlociu nokia n95
asa ca aviz Dabea ieri a fost lansat pe piata din Europa, Asia si Orientul Mijlociu Nokia N95 Asa ca aviz amatorilor care zic faptul ca il au inca de acum juma' de an!!!! :rotfl: :rotfl:
23.03.200724.1KB
ia ca imi iau si eu mozilla firefox ca prea va vad pe toti cu asta  :limba: ce browser folositi ?Ia ca imi iau si eu Mozilla Firefox ca prea va vad pe toti cu asta :limba:
07.04.20075.3KB
sunt 10 de mii de bootere pe net cu care poti sa dai lumea afara de pe mess .. :) cum sa scot de pesunt 10 de mii de bootere pe net cu care poti sa dai lumea afara de pe mess .. :)
02.09.200635.9KB

 
lg a confirmat lansarea lg ke850 prada. prezentand un design cu control complet prin atingere, noulLG a confirmat lansarea telefonului LG KE850 Prada. Prezentand un design cu control complet prin atingere, noul dispozitiv este rezultatul colaborarii dintre producatorul Coreean si echipa de design Prada. Lucrul unic al acestui nou dispozitiv LG este interfata touchscreen a meniului care elimina nevoia unei tastaturi conventionale, de asemenea terminalul are o grosime de doar 12 mm si detine o interfata a utilizatorului Macromedia Flash. Telefonul Prada de la LG prezinta un ecran LCD touchscreen mare, 3", cu o rezolutie nestiuta inca, ce va fi dotat cu o camera de 2 megapixeli cu lentile Schneider-Kreuznach si slot pentru card de de memorie microSD. Cel mai interesant lucru despre ecran este faptul ca acesta este construit folosind tehnologie capabila touchscreen. Ceea ce inseamna ca ecranul foloseste electroconductibitatea pentru a percepe atingerile utilizatorului, cum este in cazul touchpad-ului popularului LG Chocolate. Aceasta tehnologie este creata pentru a fi folosita doar cu degetele, deci folosirea unui instrument de genul unui creion va fi inutila. Telefonul PRADA de la LG va fi disponibil la un pret incepand de la 600 EUR in Marea Britanie, Franta, Germania si Italia la sfarsitul luni februarie, a acestui an, urmate apoi de tari din Asia cum ar fi China, Taiwan si Singapore, la sfarsitul lui Martie. Versiunea Coreeana a telefonului este planificata sa fie lansata in al doilea trimestru al acestui an. postat de Sinnerman
08.03.20074.9KB
sal! cu ce ma ajuta pe mine porturile de fapt ? si de cate tipuri sunt ? am vazut prin mai multesal! cu ce ma ajuta pe mine porturile de fapt ? si de cate tipuri sunt ? am vazut prin mai multe tutorialuri ....portu x ,portu y era deschis ......etc vreau sa inteleg unde sa ma uit ...si cum pot sa iau controlul asupra unui server ? intrebari cam lungi si stresante da ce sa-i faci....vreau sa invaaaa!!!!!!!!!!!! a si inca un lucru cum va puneti 'motto'-urile jos?
03.11.200610.3KB
:nod: my first crypto:nod:
11.04.200729.4KB
@s1las 

bine zis dar gandestete ca unii sunt buni iar altii sunt cheateri :) exista si sansa de a@S1las bine zis dar gandestete ca unii sunt buni iar altii sunt cheateri :) exista si sansa de a nu lua ban (care o fi aia) :P
12.03.20074KB

 
cum pot sa schimb limba la delphi 7? care e in franceza vede poza prost,bag alta 
  delphi 7 inCum pot sa schimb limba la delphi 7? care e in franceza :( scz...se vede poza prost,bag alta
13.06.200754.4KB
sa ma laud si eu?  :rusine:  e mai veche poza dar e misto  :zzz: e iubita mea your dream girlsa ma laud si eu? :rusine: e mai veche poza dar e misto :zzz: e iubita mea
14.03.200738.2KB
da.. si asa .. in fine .. mie mi se parea mai amuzant cand stiam ca ii se deschid lu' ala zeci  deda.. si asa .. in fine .. mie mi se parea mai amuzant cand stiam ca ii se deschid lu' ala zeci de ferestre si trebuia sa dea restart si dupa aia intrau invizibil.. da tot degeaba .. trebuia lumea sa vina la mine la usa sa ma roage sa ii las si pe ei in pace .. da na ..acum sa smecherit lumea nu mai ai treaba cu ei .. :-)
02.09.200635.9KB
am incercat si sa ii modifica resursele dar nu am reusit. este compilat in visual basic si nu amAm incercat si sa ii modifica resursele dar nu am reusit. Este compilat in Visual Basic si nu am acces la resurse (decat la icoane). Ciudat este faptul ca nu il pot dezasambla ceea ce ma face sa cred ca este comprimat cu un anume Exe-packer. Hmm. Daca as reusi sa ii modific butonul acela si sa il fac activ... cred ca asta e solutia.
30.04.200714.8KB

 
cool :d all programs tutorialcool :D
03.09.200635.9KB
baga base las'  ca le aflam noi ip-urile alora care au fost contra lui!!!!  :rotfl: basescubaga base baga...baga bagaaa....eee las' ca le aflam noi ip-urile alora care au fost contra lui!!!! :rotfl:
22.04.200711.4KB
pt ca nu stiu nimika :( zero ..:( cititi cu atentie!pt ca nu stiu nimika :( zero ..:(
16.08.20063.7KB
salutare sunt nou in haking asa ca va rog vrumos poate cineva sami spuna cum controles de lasalutare sunt nou in haking asa ca va rog vrumos poate cineva sami spuna cum controles de la distanta un pc :razz:
05.03.20073KB
InapoiInainte