Colectia de poze hacking.3xforum.ro
Total 1357 poze.

InapoiInainte

 
ma stie cineva cum se poate incarca cartela orange cu credit ...gratis ???? postati daca orangeMa stie cineva cum se poate incarca cartela orange cu credit ...gratis ???? postati daca stiti...ms:D
19.07.200765.6KB
[ackz :d  :nod: flood ymessenger[ackz :D :nod:
28.02.200711.7KB
sal'tare sunt dalvus si sunt rookie...  m'a pasionat numa' cum?, de ce?, si vreau sa stiu cumSal'tare barosanilor... Sunt DalvuS si sunt rookie... m'a pasionat numa' intrebarile CUM?, DE CE?, si vreau sa stiu cum functioneaza fiecare programel ....am cateva cunostinte si yo oleak acolo :) ...altceva->ne vom cunoaste mai bine in continuare ...Noroc ;)
19.05.20073.1KB
@boggy
nfs  carbon e super tare in poveste scurta la obiect sa zic in 7-8 ore il termin :) apucate@BoGGy Nfs carbon e super tare in grafica...da poveste scurta la obiect sa zic in 7-8 ore il termin :) apucate de DotA...
09.03.20074KB

 
tipuri de internet: o femeie pe care o poti accesa server: femeia care este tot timpul numai billTipuri de femei: Femeia INTERNET: o femeie pe care o poti accesa greu. Femeia SERVER: femeia care este tot timpul ocupata. Femeia POWERPOINT: numai Bill Gates vrea sa o foloseasca mai mult de 30 de minute. Femeia WORD: are de fiecare data o supriza pentru tine si nimeni din lume nu o cunoaste in totalitate. Femeia EXCEL: se spune ca poate sa faca o gramada de lucruri, dar o folosesti doar la chestii simple. Femeia D.O.S.: oricine a avut-o pe vremuri si nimeni n-o mai vrea. Femeia BACKUP: crezi ca are mereu ceea ce iti trebuie, dar cand vine ora X vezi ca mereu a avut cate ceva lipsa din ceea ce iti trebuia. Femeia VIRUS: cunoscuta si ca "sotie". Cand nu te astepti te trezesti cu ea pe cap, se instaleaza singura si mananca toate resursele. Daca vrei sa o dezinstalezi o sa pierzi unele chestii, daca nu incerci o sa pierzi totul. Femeia SCANDISK: tu stii ca e buna si ca vrea sa te ajute, dar niciodata nu stii cu adevarat ce face ca sa te ajute. Femeia SCREENSAVER: nu e buna la nimic, dar macar este distractiva. Femeia RAM: uita mereu tot ce ai spus dupa ce o deconectezi. Femeia HARDDISK: memoreaza totul pentru totdeauna. Femeia MULTIMEDIA: face lucrurile urate sa para frumoase. Femeia MICROSOFT: vrea sa fie stapana peste toti barbatii care ii intalneste si incearca sa ii convinga pe toti ca ea este cel mai bun lucru pentru ei. Va face orice ca sa te certi cu alte femei si spune ca vei avea tot ce iti doresti daca ii dai agenda. Va veni o zi in care o sa ii ceri voie sa deschizi frigiderul. Femeia PASSWORD: crezi ca numai tu o cunosti, dar in realitate o stie toata lumea. Femeia MP3: toti vor sa o ia. Femeia USER: Strica tot ce face si mereu vrea mai mult decat ii trebuie. Femeia MONITOR: Iti face viata sa fie mai stralucitoare. Femeia CDROM: e mereu mai rapida si mai rapida. Femeia DATAWAREHOUSING: te tine la curent cu orice se intampla exceptand ceea ce te intereseaza cel mai tare. Femeia E-MAIL: din 10 lucruri care le zice 8 sunt tampenii.
07.04.20075.3KB
@rakon : sorry! link expired...  asta imi arata si tu pe alt link pls :) program de scos ban-uri de@rakon : Sorry! Link expired... asta imi arata mie...punel si tu pe alt link pls :)
06.03.20074KB
spui ca progu tau compara cuv cu cuv inseamna ca folosesti sa compari litera cu litera incarcadragut...daca spui ca progu tau compara cuv cu cuv inseamna ca folosesti strcmp();.daca vrei sa compari litera cu litera incarca literele cuvantului intr'un vector de tip char si compari litera introdusa cu cele din vector... ps: mi'a placut desenul :D LE: sugestie: dc nu faci o lista separata de ex cuvinte.txt de unde sa citesti pe rand cuv si descrierea acestora?asa ai avea un inventar mai mare...bineinteles ca un dumitru s'ar putea uita in ea daca nu ar stii sa rasp dar asta tine de alta prb... pps:ai postat gresit.trebuia pus la programare
22.04.200711.5KB
pa all net gratispa all
24.09.20063.8KB

 
care ar fi cel mai bun linux, cel mai folosit ?? 
astept cel mai bun linux!Care ar fi cel mai bun linux, cel mai folosit ?? Astept pareri.:wink2:
20.11.20062.8KB
cele mai inocente si fiinte de pe pamant :xoameni aia au sange rece :x semnati si voicele mai inocente si prietenoase fiinte de pe pamant :xoameni aia au sange rece :x
15.02.200730.1KB
poza 2 windows xp crystalpoza 2
21.01.200723.9KB
sal  nu dau un nume   dragon.. e bon pt moment  am poposit si eu pe aici sa ved despre ce e vb potesal nu dau un nume dragon.. e bon pt moment am poposit si eu pe aici sa ved despre ce e vb pote merita .. cam atat la ince. :)
21.02.20073.1KB

 
ala cu ip conflict nu totusi cand sunt conectate amandoua al meu si al ne mere netu in mie candhmmm..pai....pop-up ala cu ip conflict nu apare...dar totusi cand sunt conectate amandoua pc-urile..si al meu si al victimei...pai ne mere netu in fraguri..;))...cand mie cand lui....si totusi...am schimbat si mac ul si ip ul si numele..pppfff...stie care va de ce?
16.05.20073.3KB
copii st aici pe forum 

pe a doua nu o mai explicati :-/ creatii artistice proprii [ postati aiciexact.....ce copii inteligenti st aici pe forum pe a doua nu o mai explicati :-/
05.04.200746.2KB
programul se  numeste   de  pe    sji  nu pot sa  imi logez botii=( sjtie  cineva sa boot-eze ??programul se numeste smack-a-hoe de pe sji nu pot sa imi logez botii=(
27.09.200620.1KB
sal!!! imi place acest site foarte mult!! am o multime de programe hack!! mai postati =)  back sisal!!! imi place acest site foarte mult!! am o multime de programe hack!! mai postati =)
25.06.200730.8KB

 
:)) banda am cum pot sa ii flodez ip lu unu de la mine dupa retea:)) banda am suficienta;:nod:
19.10.200617.3KB
am revenit si eu pe aici :d vad ca se fac si crackuri :p lameam revenit si eu pe aici :D vad ca se fac si crackuri :P
27.03.200743.5KB
cautam ceva pe google. si ca sa vezi am dat de voi. sal all:hi: de unde ati auzit de acest forum?cautam ceva pe google. si ca sa vezi am dat de voi. sal all:hi:
11.09.200625.2KB
eu am auzit de voi de la carcabot ;) de unde ati auzit de acest forum?Eu am auzit de voi de la CarcaBot ;)
14.08.20064.6KB

 
asa stiam sa fack da problema e ca nu apare sa apas ori ce tasta pt boot cd imi apare sa apas Asa stiam sa fack da problema e ca nu apare sa apas ori ce tasta pt boot cd imi apare sa apas "F1" asa erea usor ! Nu imi da sa apas orice tasta pt boot cd ! Care Stie ce sa fack Ajutatima va rog ! Ms "faranumeasd"
22.04.20076.7KB
firefox  & ie7
e bine sa ai mai multe browsere in pc ca sa'ti poti testa cat mai eficient o paginaopera,mozilla firefox & ie7 E bine sa ai mai multe browsere in pc ca sa'ti poti testa cat mai eficient o pagina web pe care o construiesti :nod: :nod:
08.04.200711.5KB
de la se poate da/nu cum sparg parola asta ? asta daca se poatede la workgroup.... se poate da/nu
04.11.200626.1KB
sal ... nu stiu daca ce vreau sa va intreb se posteaza aici dar parca asa mi sa parut :) .. unsal ... nu stiu daca ce vreau sa va intreb se posteaza aici dar parca asa mi sa parut :) .. un nesimtit de asa zis "prieten" de'al meu sa luat dupa mine si a facut un site anti scammeri .. eu nu am nimic cu siteu lui dar faza e ca mam uitat un pic pe el si nesimtitul pamantului nerecunoscator a pus si numele meu si poza cu gagica cu care fac eu "treaba" .. dupa ce ca nu a vazut 100 de euro pana nu iam aratat eu acum imi mai pune si betze in roate .. in fine daca sunteti interesati sa va uitati la siteu lui sa va dati o parere eu iam dat un ftp> o internationalanti-scammer.com Connected to internationalanti-scammer.com 220---------- Welcome to Pure-FTPd ------------ 220-You are user number 2 of 50 allowed. 220-Local time is now 13:46. Server port: 21. 220-IPv6 connections are also welcome on this server. 220 You will be disconnected after 15 minutes of inactivity. USER (internationalanti-scammer.com:(none)):admin 331 User admin OK.Password required Password: 530 Authentication failed,sorry Login failed. ftp> _ so .. eu momentan nu prea am timp sa stau jacana pe el , however daca cumva dintre voi descopera ceva .. announce me si ma revansez eu cumva .. asta normal daca nu il rezolv eu zilele astea :wink2:
02.09.200635.9KB

 
referitor la hexaeditor .. am gasit un tutorial undeva in limba engleza care spunea cam ce sa facireferitor la hexaeditor .. am gasit un tutorial undeva in limba engleza care spunea cam ce sa faci pentru a face serverul prorat nedetectabil..Bun am facut cam ce a zis acolo adica sa gasesc ofseturile pe care le identifica antivirusul.. si le-am gasit pe toate .. chestia este .. ce fac mai departe adica cum inlocuiesc sa zicem .... valoarea......7869 7374........pe care antivirusul Avast cu update la zi o recunoaste!Si inca ceva nu mai da-ti si voi ban de reveiion,oricum sunt un simplu student la academia navala si nu programator ca voi deci..... intelegetima...!!Oricum chiar daca i-mi veti da ban tot va apreciez pentru ca ....destupati cat de cat mintea oamenilor....!!!
30.12.200618.2KB
interesant ce spui acolo :uimit: ai ceva program cu care sa fac trojani ?:limba:  si sa il dau lainteresant ce spui acolo :uimit: ai ceva program cu care sa fac trojani ?:limba: si sa il dau la unu si sa ... :) :zzz:
25.08.20061.2KB
ms am o problema ,am bagat scriptu in fisieru onjoin am inlocuit mesaju am salvat si am intrat inms rimagheo dar am o problema ,am bagat scriptu in fisieru onjoin am inlocuit mesaju am salvat si am intrat in dcdm++ am dat pe bombita aia de sus si acolo ce tre sa fac yo am ales enjoin.lua si am dat save.ce mai tre sa fac ca numi da nici un mesaj pe privat cand intru cu alt client dc ??
20.06.200724KB
un program cu care vezi diferite programe tv.   tvuplayerUn program cu care vezi diferite programe tv.
22.01.200732.8KB

 
am vrut sa iau un program de luat ip yahoo si am fost trimis pe un link ce mia dat un virus ... ceam vrut sa iau un program de luat ip yahoo si am fost trimis pe un link ce mia dat un virus ... ce poate sa fie sta si ce imi face
12.05.200730.3KB
ma si pe mine o metoda cat mai eficienta cu care sa pot afla parolele anumitor useri de pe mess.Ma intereseaza si pe mine o metoda cat mai eficienta cu care sa pot afla parolele anumitor useri de pe mess. Ideea e ca nu ma intereseaza decat pentru a-mi testa limitele. Am incercat cu ElcomSoftul da nu merge decat pentru arhive. Daca nu se pot afla parolele celor de pe yahoo spuneti-mi si mie macat cateva idei.
31.03.20073.5KB
still the fastest way to build and deploy powerful including rich flash forms structured reports,Still the fastest way to build and deploy powerful including rich Flash forms generation, structured reports, and dynamic generation of printable documents. It opens up a new world of applications beyond the browser. Macromedia ColdFusion MX 7 is the most significant release of ColdFusion since its inception 10 years ago. ColdFusion MX 7 introduces new, powerful services for rich Flash forms generation, integrated reports, dynamic generation of printable documents, and application access through instant messaging and SMS text messaging on mobile devices. This release will lower development costs and provide highly visible value to end users. Used alone or in conjunction with J2EE or .NET solutions, ColdFusion MX 7 solves new classes of problems while reducing development time and costs. KEY FEATURES : Great User Experience: - Printable Web Content - Structured Business Reports - Flash Forms and Controls - XML Forms - New CFCHART Engine - Ready-to-Use Chart Styles - Improved Text Searching Capabilities Rapid Development: - Dreamweaver Extensions - Improved Form Validation - Parameter Validation - Strong Encryption - Integrated NT Authentication - Improved XML Functionality - In-memory Query Metadata Support - Debugging Improvements - Cross-site Scripting Attack Prevention - Application Event Traps - Enhanced Web Services Support Flexible Deployment : - Enterprise Manager - EAR/WAR Deployment - Sourceless Deployment - Administrator API - License Usage Scanner New Classes of Application Development: - SMS Gateway - Lotus Sametime Gateway - XMPP Gateway - File System Gateway - CFML Asynchronous Gateway - Extensible Gateway Architecture Download Link: Quote:
29.07.200626.7KB
se pricepe cineva la atasat o imagine cu schita paginii.nu luati in seamna ce scrie acolo ma doarSe pricepe cineva la framesets? Am atasat o imagine cu schita paginii.Nu luati in seamna ce scrie acolo ma intereseaza doar sursa pentru ca ma chinui si nu reusesc sa impart pagina aia asa. Va rog,care cunoasteti....ajutati`ma.Mersi
21.11.200614KB

 
uite aici sc ptr duble posting dar nu  mai tin minte nici un picture upload :( masca pentru hubuite aici sc ptr duble posting dar nu mai tin minte nici un picture upload :(
20.06.200746.2KB
vreau sa fac in word punctele alea si cu spatiu de 2.5 mm intre ele . care stie sa ma ajute si pe mevreau sa fac in word punctele alea si cu spatiu de 2.5 mm intre ele . Care stie sa ma ajute si pe me ? :(
06.05.200731.9KB
mai bine mai tarziu decat nu prea am lamemai bine mai tarziu decat niciodata,dar nu prea am timp, PS:simplu
17.04.200713KB
release 2007 x 101.5 x 17.7 grams (battery mobile 6 standard texas omap 850 	
cpu clock:	201 storageRelease Date: March, 2007 Dimensions: 50 x 101.5 x 17.7 millimetres Mass: 140 grams (battery included) Software Environment Operating System: Windows Mobile 6 Standard Microprocessor CPU: 32bit Texas Instruments OMAP 850 CPU Clock: 201 MHz Memory, Storage capacity ROM capacity: 128 MB (accessible: 63.4MB) RAM capacity: 64 MB (accessible: 49.6MB) Hard Disk capacity: Not supported Display Display Type: color transflective TFT , 65536 scales Display Resolution: 240 x 320 Display Diagonal: 2.4 " Sound Microphone: mono Speaker: mono Audio Output: Proprietary jack Cellular Phone Cellular Networks: GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900 Cellular Data Standards: CSD, GPRS, EDGE Call Alert: 64 -chord melody Vibrating Alert: Supported Control Peripherals Positioning Device: Not supported Keyboard: Slide-out QWERTY-type keyboard, 37 keys Directional Pad: 5 -way block Jog / Scroll Wheel: Not supported Interfaces Expansion Slots: SDIO, microSD, TransFlash Serial: RS-232 , 115200bit/s USB: USB 2.0 client, 60Mbit/s , USB Series Mini-B (mini-USB) connector Bluetooth: Bluetooth 2.0 Wireless LAN: 802.11b, 802.11g Multimedia Telecommunication Analog TV: Not supported Analog Radio: Not supported Built-in Digital Camera Main Camera: CMOS sensor, 1.9MP Built-in Flash: Not supported Power Supply Battery: Lithium-ion polymer , removable Battery Capacity: 1050 mAh
08.03.200736.7KB

 
da imi da help me plsda imi da
25.03.200749.3KB
declara microsoft tehnic si de securitate de la microsoft franta, bernard a afirmat ca, dupa ceDeclara reprezentantii Microsoft Franta Directorul tehnic si de securitate de la Microsoft Franta, Bernard Ourghanlian, a afirmat ca, dupa ce Windows Vista va fi finalizat si lansat, Microsoft va introduce si Service Pack 3 pentru Windows XP. Acest lucru reprezinta un indiciu clar ca Windows XP este inca un produs foarte important pentru Microsoft si ca nu va fi ignorat in favoarea lui Windows Vista. Ultimul Service Pack pentru Windows a aparut in septembrie 2004 si a inclus o serie de moficiari radicale, mai ales in ceea ce priveste securitatea acestui OS. Oficialul de la Microsoft Franta nu a dat nici un fel de detalii despre ce anume ar putea sa includa acest update, dar speculatiile si zvonurile indica faptul ca ar putea fi vorba de introducerea lui WinFS. WinFS este un nou tip de sistem de fisiere, cu care Microsoft dorea sa inlocuiasca NTFS in Windows Vista, idee la care, insa, s-a renuntat. Microsoft va introduce totusi WinFS dupa lansarea lui Windows Vista, asa ca s-ar putea sa vedem destul de repede si un Service Pack 1 pentru acest OS. Cat despre Windows XP SP3, faptul ca acesta va aparea la aproape doi ani dupa SP2 ofera un interval de timp foarte mare, dar trebuie tinut cont de faptul ca majoritatea update-urilor sunt furnizate de Microsoft prin Windows Update. Asa ca lansarea unui nou Service Pack poate fi amanata, mai ales ca Microsoft se concentreaza acum numai pe Windows Vista. By: Stefan Fintea, Software News Editor
13.04.20079.7KB
mai sunt altii de nu stiu asa ca faceti mai scrieti in traduceti ca ar fi mai poate intra si engleziMai sunt altii de nu stiu engleza..!!!!!:D Asa ca faceti ceva..!!!Nu mai scrieti in engleza..!!Sau traduceti ca ar fi mai bine..!!!Ca poate intra si englezi pe forumul asta....:wink2:
14.08.20064.6KB
hi all yo is km pararela cu hacking-ul as k vreau sa invat cat mai multe imi place site-ul vostruhi all yo is km pararela cu hacking-ul as k vreau sa invat cat mai multe imi place site-ul vostru
24.05.20074.5KB
InapoiInainte