Ma stie cineva cum se poate incarca cartela orange cu credit ...gratis ???? postati daca stiti...ms:D
19.07.2007
65.6KB
[ackz :D :nod:
28.02.2007
11.7KB
Sal'tare barosanilor... Sunt DalvuS si sunt rookie... m'a pasionat numa' intrebarile CUM?, DE CE?, si vreau sa stiu cum functioneaza fiecare programel ....am cateva cunostinte si yo oleak acolo :) ...altceva->ne vom cunoaste mai bine in continuare ...Noroc ;)
19.05.2007
3.1KB
@BoGGy
Nfs carbon e super tare in grafica...da poveste scurta la obiect sa zic in 7-8 ore il termin :) apucate de DotA...
09.03.2007
4KB
Tipuri de femei:
Femeia INTERNET: o femeie pe care o poti accesa greu.
Femeia SERVER: femeia care este tot timpul ocupata.
Femeia POWERPOINT: numai Bill Gates vrea sa o foloseasca mai mult de 30 de minute.
Femeia WORD: are de fiecare data o supriza pentru tine si nimeni din lume nu o
cunoaste in totalitate.
Femeia EXCEL: se spune ca poate sa faca o gramada de lucruri, dar o folosesti
doar la chestii simple.
Femeia D.O.S.: oricine a avut-o pe vremuri si nimeni n-o mai vrea.
Femeia BACKUP: crezi ca are mereu ceea ce iti trebuie, dar cand vine ora X vezi ca
mereu a avut cate ceva lipsa din ceea ce iti trebuia.
Femeia VIRUS: cunoscuta si ca "sotie". Cand nu te astepti te trezesti cu ea pe cap,
se instaleaza singura si mananca toate resursele. Daca vrei sa o dezinstalezi o sa
pierzi unele chestii, daca nu incerci o sa pierzi totul.
Femeia SCANDISK: tu stii ca e buna si ca vrea sa te ajute, dar niciodata nu stii
cu adevarat ce face ca sa te ajute.
Femeia SCREENSAVER: nu e buna la nimic, dar macar este distractiva.
Femeia RAM: uita mereu tot ce ai spus dupa ce o deconectezi.
Femeia HARDDISK: memoreaza totul pentru totdeauna.
Femeia MULTIMEDIA: face lucrurile urate sa para frumoase.
Femeia MICROSOFT: vrea sa fie stapana peste toti barbatii care ii intalneste si
incearca sa ii convinga pe toti ca ea este cel mai bun lucru pentru ei. Va face
orice ca sa te certi cu alte femei si spune ca vei avea tot ce iti doresti daca
ii dai agenda. Va veni o zi in care o sa ii ceri voie sa deschizi frigiderul.
Femeia PASSWORD: crezi ca numai tu o cunosti, dar in realitate o stie toata lumea.
Femeia MP3: toti vor sa o ia.
Femeia USER: Strica tot ce face si mereu vrea mai mult decat ii trebuie.
Femeia MONITOR: Iti face viata sa fie mai stralucitoare.
Femeia CDROM: e mereu mai rapida si mai rapida.
Femeia DATAWAREHOUSING: te tine la curent cu orice se intampla exceptand ceea ce te
intereseaza cel mai tare.
Femeia E-MAIL: din 10 lucruri care le zice 8 sunt tampenii.
07.04.2007
5.3KB
@rakon : Sorry! Link expired... asta imi arata mie...punel si tu pe alt link pls :)
06.03.2007
4KB
dragut...daca spui ca progu tau compara cuv cu cuv inseamna ca folosesti strcmp();.daca
vrei sa compari litera cu litera incarca literele cuvantului intr'un vector de tip char si compari litera introdusa cu cele din vector...
ps: mi'a placut desenul :D
LE:
sugestie: dc nu faci o lista separata de ex cuvinte.txt de unde sa citesti pe rand cuv si descrierea acestora?asa ai avea un inventar mai mare...bineinteles ca un dumitru s'ar putea uita in ea daca nu ar stii sa rasp dar asta tine de alta prb...
pps:ai postat gresit.trebuia pus la programare
22.04.2007
11.5KB
pa all
24.09.2006
3.8KB
Care ar fi cel mai bun linux, cel mai folosit ??
Astept pareri.:wink2:
20.11.2006
2.8KB
cele mai inocente si prietenoase fiinte de pe pamant :xoameni aia au sange rece :x
15.02.2007
30.1KB
poza 2
21.01.2007
23.9KB
sal nu dau un nume dragon.. e bon pt moment am poposit si eu pe aici sa ved despre ce e vb pote merita .. cam atat la ince.
:)
21.02.2007
3.1KB
hmmm..pai....pop-up ala cu ip conflict nu apare...dar totusi cand sunt conectate amandoua pc-urile..si al meu si al victimei...pai ne mere netu in fraguri..;))...cand mie cand lui....si totusi...am schimbat si mac ul si ip ul si numele..pppfff...stie care va de ce?
16.05.2007
3.3KB
exact.....ce copii inteligenti st aici pe forum
pe a doua nu o mai explicati :-/
05.04.2007
46.2KB
programul se numeste smack-a-hoe de pe sji nu pot sa imi logez botii=(
27.09.2006
20.1KB
sal!!! imi place acest site foarte mult!! am o multime de programe hack!! mai postati =)
25.06.2007
30.8KB
:)) banda am suficienta;:nod:
19.10.2006
17.3KB
am revenit si eu pe aici :D vad ca se fac si crackuri :P
27.03.2007
43.5KB
cautam ceva pe google. si ca sa vezi am dat de voi. sal all:hi:
11.09.2006
25.2KB
Eu am auzit de voi de la CarcaBot ;)
14.08.2006
4.6KB
Asa stiam sa fack da problema e ca nu apare sa apas ori ce tasta pt boot cd imi apare sa apas "F1" asa erea usor ! Nu imi da sa apas orice tasta pt boot cd ! Care Stie ce sa fack Ajutatima va rog ! Ms "faranumeasd"
22.04.2007
6.7KB
opera,mozilla firefox & ie7
E bine sa ai mai multe browsere in pc ca sa'ti poti testa cat mai eficient o pagina web pe care o construiesti :nod: :nod:
08.04.2007
11.5KB
de la workgroup.... se poate da/nu
04.11.2006
26.1KB
sal ... nu stiu daca ce vreau sa va intreb se posteaza aici dar parca asa mi sa parut :) .. un nesimtit de asa zis "prieten" de'al meu sa luat dupa mine si a facut un site anti scammeri .. eu nu am nimic cu siteu lui dar faza e ca mam uitat un pic pe el si nesimtitul pamantului nerecunoscator a pus si numele meu si poza cu gagica cu care fac eu "treaba" .. dupa ce ca nu a vazut 100 de euro pana nu iam aratat eu acum imi mai pune si betze in roate .. in fine daca sunteti interesati sa va uitati la siteu lui sa va dati o parere
eu iam dat un ftp> o internationalanti-scammer.com
Connected to internationalanti-scammer.com
220---------- Welcome to Pure-FTPd ------------
220-You are user number 2 of 50 allowed.
220-Local time is now 13:46. Server port: 21.
220-IPv6 connections are also welcome on this server.
220 You will be disconnected after 15 minutes of inactivity.
USER (internationalanti-scammer.com:(none)):admin
331 User admin OK.Password required
Password:
530 Authentication failed,sorry
Login failed.
ftp> _
so .. eu momentan nu prea am timp sa stau jacana pe el , however daca cumva dintre voi descopera ceva .. announce me si ma revansez eu cumva .. asta normal daca nu il rezolv eu zilele astea :wink2:
02.09.2006
35.9KB
referitor la hexaeditor .. am gasit un tutorial undeva in limba engleza care spunea cam ce sa faci pentru a face serverul prorat nedetectabil..Bun am facut cam ce a zis acolo adica sa gasesc ofseturile pe care le identifica antivirusul.. si le-am gasit pe toate .. chestia este .. ce fac mai departe adica cum inlocuiesc sa zicem .... valoarea......7869 7374........pe care antivirusul Avast cu update la zi o recunoaste!Si inca ceva nu mai da-ti si voi ban de reveiion,oricum sunt un simplu student la academia navala si nu programator ca voi deci..... intelegetima...!!Oricum chiar daca i-mi veti da ban tot va apreciez pentru ca ....destupati cat de cat mintea oamenilor....!!!
30.12.2006
18.2KB
interesant ce spui acolo :uimit: ai ceva program cu care sa fac trojani ?:limba: si sa il dau la unu si sa ... :) :zzz:
25.08.2006
1.2KB
ms rimagheo
dar am o problema ,am bagat scriptu in fisieru onjoin am inlocuit mesaju am salvat si am intrat in dcdm++ am dat pe bombita aia de sus si acolo ce tre sa fac yo am ales enjoin.lua si am dat save.ce mai tre sa fac ca numi da nici un mesaj pe privat cand intru cu alt client dc ??
20.06.2007
24KB
Un program cu care vezi diferite programe tv.
22.01.2007
32.8KB
am vrut sa iau un program de luat ip yahoo si am fost trimis pe un link ce mia dat un virus ... ce poate sa fie sta si ce imi face
12.05.2007
30.3KB
Ma intereseaza si pe mine o metoda cat mai eficienta cu care sa pot afla parolele anumitor useri de pe mess. Ideea e ca nu ma intereseaza decat pentru a-mi testa limitele. Am incercat cu ElcomSoftul da nu merge decat pentru arhive. Daca nu se pot afla parolele celor de pe yahoo spuneti-mi si mie macat cateva idei.
31.03.2007
3.5KB
Still the fastest way to build and deploy powerful including rich Flash forms generation, structured reports, and dynamic generation of printable documents. It opens up a new world of applications beyond the browser. Macromedia ColdFusion MX 7 is the most significant release of ColdFusion since its inception 10 years ago. ColdFusion MX 7 introduces new, powerful services for rich Flash forms generation, integrated reports, dynamic generation of printable documents, and application access through instant messaging and SMS text messaging on mobile devices. This release will lower development costs and provide highly visible value to end users. Used alone or in conjunction with J2EE or .NET solutions, ColdFusion MX 7 solves new classes of problems while reducing development time and costs.
KEY FEATURES :
Great User Experience:
- Printable Web Content
- Structured Business Reports
- Flash Forms and Controls
- XML Forms
- New CFCHART Engine
- Ready-to-Use Chart Styles
- Improved Text Searching Capabilities
Rapid Development:
- Dreamweaver Extensions
- Improved Form Validation
- Parameter Validation
- Strong Encryption
- Integrated NT Authentication
- Improved XML Functionality
- In-memory Query Metadata Support
- Debugging Improvements
- Cross-site Scripting Attack Prevention
- Application Event Traps
- Enhanced Web Services Support
Flexible Deployment :
- Enterprise Manager
- EAR/WAR Deployment
- Sourceless Deployment
- Administrator API
- License Usage Scanner
New Classes of Application Development:
- SMS Gateway
- Lotus Sametime Gateway
- XMPP Gateway
- File System Gateway
- CFML Asynchronous Gateway
- Extensible Gateway Architecture
Download Link:
Quote:
29.07.2006
26.7KB
Se pricepe cineva la framesets?
Am atasat o imagine cu schita paginii.Nu luati in seamna ce scrie acolo ma intereseaza doar sursa pentru
21.11.2006
14KB
uite aici sc ptr duble posting dar nu mai tin minte nici un picture upload :(
20.06.2007
46.2KB
vreau sa fac in word punctele alea si cu spatiu de 2.5 mm intre ele . Care stie sa ma ajute si pe me ? :(
06.05.2007
31.9KB
mai bine mai tarziu decat niciodata,dar nu prea am timp,
PS:simplu
17.04.2007
13KB
Release Date: March, 2007
Dimensions: 50 x 101.5 x 17.7 millimetres
Mass: 140 grams (battery included)
Software Environment
Operating System: Windows Mobile 6 Standard
Microprocessor
CPU: 32bit Texas Instruments OMAP 850
CPU Clock: 201 MHz
Memory, Storage capacity
ROM capacity: 128 MB (accessible: 63.4MB)
RAM capacity: 64 MB (accessible: 49.6MB)
Hard Disk capacity: Not supported
Display
Display Type: color transflective TFT , 65536 scales
Display Resolution: 240 x 320
Display Diagonal: 2.4 "
Sound
Microphone: mono
Speaker: mono
Audio Output: Proprietary jack
Cellular Phone
Cellular Networks: GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900
Cellular Data Standards: CSD, GPRS, EDGE
Call Alert: 64 -chord melody
Vibrating Alert: Supported
Control Peripherals
Positioning Device: Not supported
Keyboard: Slide-out QWERTY-type keyboard, 37 keys
Directional Pad: 5 -way block
Jog / Scroll Wheel: Not supported
Interfaces
Expansion Slots: SDIO, microSD, TransFlash
Serial: RS-232 , 115200bit/s
USB: USB 2.0 client, 60Mbit/s , USB Series Mini-B (mini-USB) connector
Bluetooth: Bluetooth 2.0
Wireless LAN: 802.11b, 802.11g
Multimedia Telecommunication
Analog TV: Not supported
Analog Radio: Not supported
Built-in Digital Camera
Main Camera: CMOS sensor, 1.9MP
Built-in Flash: Not supported
Power Supply
Battery: Lithium-ion polymer , removable
Battery Capacity: 1050 mAh
08.03.2007
36.7KB
da imi da
25.03.2007
49.3KB
Declara reprezentantii Microsoft Franta
Directorul tehnic si de securitate de la Microsoft Franta, Bernard Ourghanlian, a afirmat ca, dupa ce Windows Vista va fi finalizat si lansat, Microsoft va introduce si Service Pack 3 pentru Windows XP.
Acest lucru reprezinta un indiciu clar ca Windows XP este inca un produs foarte important pentru Microsoft
si ca nu va fi ignorat in favoarea lui Windows Vista. Ultimul Service Pack pentru Windows a aparut in septembrie 2004 si a inclus o serie de moficiari radicale, mai ales in ceea ce priveste securitatea acestui OS.
Oficialul de la Microsoft Franta nu a dat nici un fel de detalii despre ce anume ar putea sa includa acest update, dar speculatiile si zvonurile indica faptul ca ar putea fi vorba de introducerea lui WinFS.
WinFS este un nou tip de sistem de fisiere, cu care Microsoft dorea sa inlocuiasca NTFS in Windows Vista, idee la care, insa, s-a renuntat. Microsoft va introduce totusi WinFS dupa lansarea lui Windows Vista, asa ca s-ar putea sa vedem destul de repede si un Service Pack 1 pentru acest OS.
Cat despre Windows XP SP3, faptul ca acesta va aparea la aproape doi ani dupa SP2 ofera un interval de timp foarte mare, dar trebuie tinut cont de faptul ca majoritatea update-urilor sunt furnizate de Microsoft prin Windows Update. Asa ca lansarea unui nou Service Pack poate fi amanata, mai ales ca Microsoft se concentreaza acum numai pe Windows Vista.
By: Stefan Fintea, Software News Editor
13.04.2007
9.7KB
Mai sunt altii de nu stiu engleza..!!!!!:D Asa ca faceti ceva..!!!Nu mai scrieti in engleza..!!Sau traduceti ca ar fi mai bine..!!!Ca poate intra si englezi pe forumul asta....:wink2:
14.08.2006
4.6KB
hi all yo is km pararela cu hacking-ul as k vreau sa invat cat mai multe imi place site-ul vostru