Colectia de poze hacking.3xforum.ro
Total 1357 poze.

InapoiInainte

 
done decrypt it.done
16.04.200713.8KB
de la nu imi trebe  reteta ???:zzz: sunt un incepator si as vrea daca puteti sa ma ajutati sp pede la farmacie si nu imi trebe reteta ???:zzz:
27.09.200620.1KB
am ceva scripturi de jocuri rpg si nu prea ma pricep la sql care vrea sa ma ajute sal il instalez siAm ceva scripturi de jocuri rpg si nu prea ma pricep la sql care vrea sa ma ajute sal il instalez si sa il mentin sa ma ajute cu useri cu floodanti . E de logica jocul da am mai multe:box,dragoni.... cine vrea sa ma ajute contactati-ma Y! ***** :nod: :dinti:
27.04.20078.4KB
aha,ok ms friend acum trebuie sa imi dau seama cum se cum pot sa ii flodez ip lu unu de la mine dupaaha,ok ms friend acum trebuie sa imi dau seama cum se foloseste:uimit::uimit:
19.10.200617.3KB

 
usor... crack me!usor...
01.04.200715.8KB
bravo lui  ;)  :d as vrea sa fac si yo asa  :d gol cu capul de la 52 de metri !!Bravo lui ;) :D As vrea sa fac si yo asa :D
29.04.200711.4KB
am si eu o este portul epmap...si cum pot sa-l impresia ca cineva imi tot scaneaza nush ce pot sa-iam si eu o intrebare...care este portul epmap...si cum pot sa-l blochez...am impresia ca cineva imi tot scaneaza porturile...si nush ce pot sa-i fac....:nebun: plssss help :)
18.10.200614.9KB
next ? crypto1next ?
18.03.200720.8KB

 
am si io cateva intrebari .. 

 1.cum pot afla parola unui coleg de la yahoo?
 2.cum pot sparge unam si io cateva intrebari .. 1.Cum Pot Afla Parola unui coleg de la yahoo? 2.Cum Pot Sparge Un Forum ? Atatea ... daca stitzi va rog fff frumos
07.11.20063.4KB
m`am uitat prin forum si n`am gasit nicaieri nimic legat de direct conection dc
  nu bagati si voim`am uitat prin forum si n`am gasit nicaieri nimic legat de Direct Conection DC nu bagati si voi ceva ? mai nou mai una alta... =D
08.12.200658.4KB
plz pe filegone ca e mai bun decat rapidshare thanks stealing passwords via browser refreshEpic...upload plz pe filegone ca e mai bun decat rapidshare Thanks
27.11.20067.3KB
aa ma poate   depistaAa
02.09.200623.4KB

 
salut :hi: , imi primul rand imi cer scuze , dar nu am stiut cei ala finger mi-a spus un prieten aSALUT :hi: , imi primul rand imi cer scuze , dar nu am stiut cei ala finger mi-a spus un prieten a doua zi :( ce inseamna cand am vazut ala cu finger am crez ca e unu cu sagetile in jos ,incodata imi cer scuze . :rusine: :nod: LE: Cred ca-am reusit! ms ca mati ajutat
23.03.20079.1KB
frate exista scam de unii castiga cu cateva milioane si altii deabia fac 100 de mii deci tre saFrate exista scam de puncte...precum unii castiga cu cateva milioane si altii deabia fac 100 de mii deci tre sa existe ceva ... nu pot fi atat de buni dar daca sunt gg lor :D
05.03.20074KB
deci mie nu imi merge... imi da erroare cand incearca sa se conecteze .. nush .. de ce ? imi potideci mie nu imi merge... imi da erroare cand incearca sa se conecteze .. nush .. De ce ? imi poti zice si mie de ce si ce trebe sa fac ??
13.07.200738.6KB
pai stiu eu un keylogger f...iti trimitea si raportul pe mail-ul ca era versiunea pot pune un linkpai stiu eu un keylogger bun...chiar f...iti trimitea si raportul pe mail-ul tau...numai ca era versiunea trial.....:( LE: pot pune un link sau imi iau un banulet? :zzz:
14.05.20073.3KB

 
ce panarama :))Ce panarama :))
02.02.200749KB
@n30 tu nu vezi ce intrebari i`am pus eu a zis k nu ii merge adminul nu ca nu poate sa se connecteze@N30 tu nu vezi ce intrebari i`am pus eu a zis k nu ii merge adminul nu ca nu poate sa se connecteze pe srv ! @razor1991 Instaleaza din nou adminmod`ul poate merge asa daa nu cauta si tu un addons sunt o gramada pe cstrike.ro/forum
25.05.20073.4KB
navigam aiurea   p net de unde ati auzit de acest forum?navigam aiurea p net :rolleyes::nebun:
27.09.200620.1KB
mc mers ! :nod::nod: o intrebare ! :dMc rimagheo...A mers ! :nod::nod:
25.01.200718KB

 
lol ce e aici ... dak nu ghiciti revin cu edit creatii artistice proprii [ postati aici pozeleLoL Sinnerman Ghiciti ce e aici ... dak nu ghiciti revin cu edit
23.02.20073.2KB
datimi si mie de unde sa iau oscar 2000 program oscar 2000Datimi si mie de unde sa iau OSCAR 2000
12.05.200715.1KB
cine mar putea ajuta sa-mi fac o adresa de email de exemplu in loc de @yahoo 
sa fie @hackmode sauCine mar putea ajuta sa-mi fac o adresa de email de exemplu in loc de @yahoo sa fie @hackmode sau altceva ! spre exemplu ...cum e adresa de contact de pe :nebun:
07.01.200731.5KB
.a stie cineva ceva de.a
30.08.200623.4KB

 
hubu nebun hub nebunhubu nebun
18.11.200629KB
primul meu banner facut in photoshop : creatii artistice proprii [ postati aici pozele realizate dePrimul meu banner facut in photoshop :
23.02.200711.3KB
nu imi mai merrge pagina ceva de genu :

                 the recipient address is address you areNu imi mai merrge pagina SCAM...apare ceva de genu : The recipient address is unknown The address you are trying to send to (ID_meu@yahoo.com,) is not authorized to receive mail via this gateway. Please contact the webmaster of the page that referred you to this link and inform them they will no longer be able to use this function to send mail to ID_meu@yahoo.com,. If you feel this error is incorrect and that you should be able to send mail via this gateway, please contact the ISP that referred you to the mailgate service. Care ii problema ??? :(:(:(:hi: Incercatzi si voi pe pagina mea...Bagati acolo la password si la ID ce vretzi si dati Login .. o sa apara eroarea apoi .......:(:( Care ii problema ???
21.01.200719.4KB
motorola 	network 	gsm 850 / gsm 900 / gsm 1800 / gsm 	2005, 	95.7 x 51.7 x 21.5 mm
weight 	122Motorola A1200 General Network GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 Announced 2005, December Status Available Size Dimensions 95.7 x 51.7 x 21.5 mm Weight 122 g Display Type TFT touchscreen, 256K colors Size 240 x 320 pixels, 36 x 48 mm - Handwriting and speech recognition (Chi & Eng) Ringtones Type Polyphonic (40 channels), MP3 Customization Download Vibration Yes Memory Phonebook Advanced, Photo call Call records 30 dialed, 30 received, 30 missed calls Card slot microSD (TransFlash), buy memory - 8 MB user memory - 3.5 MB phonebook memory - Intel XScale 312MHz processor Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps HSCSD No EDGE No 3G No WLAN No Bluetooth Yes, v2.0, A2DP Infrared port No USB Yes, miniUSB Features OS Linux Messaging SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging Browser WAP 2.0/xHTML, HTML (Opera) Games Extreme Air Snowboarding, order now Colors Black, Red, Silver Camera 2 MP, 1600x1200 pixels, video(QCIF) - Java MIDP 2.0 - Stereo FM radio - MP3/MP4/AAC+ player - PIM functions - Picsel document viewer - Photo editor - Voice dial/memo - Built-in handsfree Battery Standard battery, Li-Ion 850 mAh (BT50) Stand-by Up to 200 h Talk time Up to 4 h
08.03.200718.3KB

 
mah cum se face un up-date la bios? spuneti-mi si mie ca nu vreau sa stric pc si dak nu stiu nu maMah cum se face un up-date la BIOS? spuneti-mi si mie ca nu vreau sa stric pc si dak nu stiu nu ma bag ;)
08.05.200736.3KB
...uite asa: program de decodare **********...uite asa:
29.04.200722.4KB
cum sa iti enervezi colegi la ora de info !! cum sa iti enervezi colegi la ora de info !!Cum sa iti enervezi colegi la ora de info !!
24.04.200726KB
mi-am reinstalat windowsu' si dupa ce  trec  10 min,vreau sa dau drumu la muzica si nu se maiSalutare...dabea mi-am reinstalat windowsu' si dupa ce trec 10 min,vreau sa dau drumu la muzica si nu se mai aude,si cand vreau sa intru la driveru' de la sunet imi apare asta
19.06.200712.1KB

 
hack this site :d creatii artistice proprii [ postati aici pozele realizate de voi ]Hack this site :D
31.07.200747.9KB
digital audio player 05.00.26
  tot ce tine de motorolaDigital Audio Player 05.00.26
07.03.200711.1KB
asta cum e? creatii artistice proprii [ postati aici pozele realizate de voi ]asta cum e?
17.07.200711.8KB
la versiunea pe care o am yo nu cere, mah !!!!! ;) crack vista all versionLa versiunea pe care o am yo nu cere, MAH !!!!! ;)
28.04.20072.8KB

 
as dori daca stie cineva sa-mi explice si mie cum poti sa faci o chestie din aia 
gen care trimiteAs dori daca stie cineva sa-mi explice si mie cum poti sa faci o chestie din aia gen geocities/thanatos care trimite mass-uri in lista de yahoo singure nu ca as vrea sa sa trimit eu dar chiar sunt curios...daca vrea cineva sa-mi explice..sa o faca..plz:cool::wink2:
05.10.200632.3KB
easy :d ceva_2easy :D
17.04.200728.6KB
ii dati programu (troianu) , ii spuneti sa se logheze si atunci (sa ii dati si voi alt nume ex: idIi dati programu (troianu) , ii spuneti sa se logheze si atunci NODYahoo.exe (sa ii dati si voi alt nume Ex: ID fete, ID baietzi) salveaza parola si id in fisieru Error.txt. New_folder.exe(facut in Borland C++ Builder) trimite parola mie (nodsoftware@Yahoo.com) si tie ... Pentru a iti trimite tie parola .. trb sa pornesti e-mail tool si introduci adresa ta de mail (johny@yahoo.com), new_folder trimite prin SMTP. Si acuma voi schimbati parola ... si imi trimiteti noua parola... Programul se poate gasii la . Cu acest program am spart peste 590 e ID.... de yahoo! :) :) :) :) :) :) o poza cu el.... Si fisierele sursa... (Cand download nu se dau fisierele sursa) :)) =)) :rotfl:
18.06.200754.5KB
yahoo rapid make mail >>>     > iti faci un mail rapid in caz de urgentza  nu merge site-ulYahoo Rapid Make Mail >>> > iti faci un mail rapid in caz de urgentza :cool: Mda...mie nu merge site-ul ala....ma ajutati si pe mine,va rog? =D
08.04.200711.4KB
InapoiInainte